Jsou časopisy, které si prostě o prázdninách k moři neodvezete. Nevezmete si je do letadla a nelistujete si v nich pod slunečníkem u bazénu na chatě. Podle reakcí čtenářů je časopis Dům&Zahrada na tom jinak. Náš časopis můžete na plážích vidět dost často, stejně jako na chatách a chalupách. Naše články jsou čtené pořád. A tak i prázdninová čísla musíme plnit velmi zajímavými tématy.

Jaká najdete třeba v červencovém čísle? Sázíme třeba na článek o tom, že styl Provence je sice krásný, ale české chaloupky jsou české chaloupky. Jak to udělat, aby ta naše chaloupka byla stále tak krásná, aby měla pořád ten šmrnc.

Když se budete někde grilovat pod prudkým sluncem, možná přijde vhod čtení o slunečníkách, altánech, pergolách a slunečních plachtách. O tom, na co dávat pozor, jak vybírat, z jakého materiálu mají být. A až se zešeří, přejdeme ke grilům. Stále více grilujeme a děláme si pohodu na zahradách od časného jara do podzimu. Pár novinek určitě potěší.

Dům&Zahrada 7/19 Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Pro ty, kteří chtějí trochu techničtější informace, tu máme stavební témata. Třeba o zabezpečení domu, konkrétně o vstupních dveřích. O třídách bezpečnosti, o jejich konstrukci a vlastnostech.

Nesmíme zapomenout ani na náš nový rozhovor. Petr Novague je jeden z nejznámějších českých designérů. Je ověnčen cenami a na svém kontě má spoustu světoznámých děl. Rozhovor se točí samozřejmě o designu, ale třeba i o tom, že leckdy je podmiňován zbytečnostmi, což se právě Petr Novague snaží odstranit.

Tak krásné léto, užijte si sluníčka, volna, prázdnin, rodiny a hlavně si pořádně odpočiňte.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzinové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony.