Střecha je jak královská koruna. Bez koruny není král králem, bez střechy není dům domem. A tak jsme se v tomto čísle rozhodli na čtrnácti stranách vám představit střechy. A to jak krytiny, tak i třeba střešní okna či světliky. Prostě to, co na střechách můžete najít.

Zajímavá a oblíbená je naše rubrika Finance, kde tentokrát odborník radí, jak správně pojistit dům. Nemyslete si, není to tak úplně jednoduché.

Červnové číslo se také docela podrobně zajímá o novinky do koupelen. Nakoukneme jak na veletrh ISH, kde se prezentovaly mnohé novinky, stejně tak se budeme věnovat i novým úsporným bateriím.

Náš rádce pro nákup elektroniky a techniky se tentokrát zaměřil na DVD a blu-ray. Někdo říká, že v době online knihoven s hudbou a videem je krabice přehrávače pod televizí přežitek. Jenže my víme, že není. Vždyť kdo z vás má superrychlý internet, a kdo naopak sbírku DVD s filmy? Ti druzí určitě drtivě vedou.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.