Projektanti i architekti tak mají opět možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi přímo ve své mateřštině.

Nová lokalizační aplikace připravená společností XANADU navazuje řadu předchozích, českými uživateli velmi oblíbených lokalizací systému Autodesk Revit. Nejnovější verze je uváděna pod názvem "České prostředí pro Autodesk Revit Building 9" a obsahuje českou lokalizaci uživatelského rozhraní, šablon a části knihoven (rodin) i užitečnou elektronickou dokumentaci. Podporuje jak poslední verzi aplikace Autodesk Revit Building, tak i balíček řešení Autodesk AutoCAD Revit Series - Building 9.

„Naše společnost se přípravě českých lokalizací aplikace Autodesk Revit věnuje soustavně již od samotného uvedení tohoto moderního řešení na český trh. Za tuto dobu si práci v českém prostředí oblíbila velká řada našich uživatelů, kterým nejenže zjednodušuje a více zpřístupňuje ovládání celé aplikace, ale přináší jim i tolik potřebnou podporu českých norem“, dodává Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti XANADU.

České prostředí je možné objednat za manipulační poplatek 600 Kč. Aktualizace a další zajímavé informace k českému prostředí jsou dostupné na webových stránkách www.cadforum.cz/revit. Lokalizace je také doplněna o český překlad tištěných příruček Autodesk Revit 9 – "Getting started" (Začínáme) a "Tutorial" (Cvičebnice). Všichni zájemci o CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building mají možnost si snadno a rychle vyžádat zaslání CD se zkušební verzí tohoto systému a bezplatné české tištěné příručky Revit - Začínáme. Stačí pouze vyplnit a odeslat jednoduchý formulář na adrese www.xanadu.cz/democd .Další informace jsou k dispozici na www.xanadu.cz/revitZdroj: Xanadu