1. Pravidelný rastr

Interiér řešený v jasných a čistých liniích přímo vybízí k doplnění závěsy s geometrickým vzorem v pravoúhlém rastru. Závěsy Koblos podporují pánský charakter pokoje, přičemž strohý až přísný výraz šachovnicového vzoru zjemňuje transparentní materiál. Cena látek od firmy Saum & Viebahn se liší dle dodavatele a pohybuje se kolem 1300 – 1600 Kč/bm v šíři 140 cm.

JAK SE VYVAROVAT CHYB V INTERIÉRU, SE DOZVÍTE ZDE:

2. Trochu něhy

Ženský výraz získá interiér se závěsy opakujícími měkké křivky vzoru na polštářcích. Pískové textilní panely, které na fotografii lemují vzorovanou záclonu, barevně navazují na surový beton krbu i jemně tónovanou výmalbu. Střízlivě řešený interiér se obejde bez výrazných fialových závěsů. Vzorovaná záclona Apaya je od Saum & Viebahn, levnější verzi představují závěsy Ninni Rund z Ikea, které svým leskem rezonují se skleněnými ověsky lustru (cena 1290 Kč).

3. Více barev

Univerzální řešení nabízí kombinace a vrstvení různobarevných záclon, které při použití několika barev dodají oknu atraktivitu, hloubku a vytvoří efekt závěsu. Při volbě konkrétních odstínů se vyplatí respekt ke stávající barevnosti interiéru. Zlatavě okrová a svěží azurová na snímku přirozeně rozvíjejí barevnost polštářků a obohacují barevně uměřený interiér o výraznější barevný akcent. Záclony Phobos jsou opět ze sortimentu firmy Saum & Viebahn.