1. Něžná růžová

Polštářky v odstínu závěsů vnesou do interiéru ženskost a něhu. Vyšívané vzory oživí jednobarevný potah jemným stylizovaným dekorem, zatímco decentní lesk hedvábí dodá interiéru punc luxusu a exkluzivity. Atypický rozměr polštářků Medina 35 x 70 cm nechává naplno vyznít půvab výšivky. Za 1475 Kč je prodává The pillow shop, stejně jako polštářek Bouquet s organzovými květy růží, které vytvoří s výšivkou působivý kontrast, a v rozměru 40 x 40 cm stojí 1040 Kč. Atypický kruhový polštář - květ o průměru 30 cm je ušitý ze střižní vlny a prodává ho Bella Rose za 999 Kč.

ČTĚTE TAKÉ DALŠÍ ČLÁNKY O CHYBÁCH V INTERIÉRU:

2. Náladové tisky

Polštáře s potiskem zajímavě dokreslují atmosféru interiéru. Kombinace písmen s motivy květů, motýlů, poštovních razítek i Eiffelovy věže vyznívá překvapivě harmonicky, především díky citlivé kombinaci barev, které opakují a rozvíjejí decentní barevnost pokoje. Polštář Paris (875 Kč) má stejně jako polštář Butterfly (1 190 Kč) rozměry 50 x 50 cm, potisk na 100% bavlně a společný původ – firmu The pillow shop. Na motiv razítka navazuje tisk polštářku Post 2 (40 x 40 cm za 499 Kč), zatímco polštářek Jardiniére (40 x 40 cm za 784 Kč) rozvíjí motiv květu. Oba prodává Bella Rose. Vyšívaný polštářek Canvas Green (50 x 50 cm za 926 Kč) do skupinky překvapivě dobře zapadá a barevně jí „vede“.

3. Botanická zahrada

Polštářky s pestřejším potiskem rostlin rozvíjejí relaxační náladu pokoje s množstvím vitální, bohatě rostoucí zeleně. Polštářky ze série Botanica připomínají listy vytrhané ze starodávného herbáře a pokoj s nimi získá dětskou hravost a půvab dalekých krajin s exotickou zelení. Relaxační pokoj se přidáním polštářů promění v botanickou zahradu a krajinu snů o nepoznaných dálkách… Polštář s Aloe Vera i jeho „bratříčkové“ Theobroma Cacao a Ananas Comosus mají stejné rozměry 50 x 50 cm, cenu – 2080 Kč i prodejce: The pillow shop.