Moderní zvukový systém Philips TAB8907/10 s bezdrátovým subwooferem vás skutečně vtáhne do děje. Zvuk jako v kině od dunivých efektů až po čisté dialogy přináší nezapomenutelný zážitek.

S maximálním výkonem 720 W (360 W RMS při 10% THD) přináší tento systém silný a bohatý zvuk přímo do vašeho domova. S jeho 3.1.2 kanály se každá místnost zaplní kouzelnou hudbou, dunivými efekty a naprosto čistými dialogy z Netflixu, HBO Max, Disney+ či dalších streamovacích služeb. A co víc, bezdrátový subwoofer dodá každému výbuchu nebo rytmu ještě větší sílu.

Tento soundbar s bezdrátovým subwooferem je navržen tak, aby poskytl skutečně pohlcující zvukový zážitek. Díky reproduktorům namířeným nahoru si můžete užít plnou sílu technologie Dolby Atmos přímo ve vašem obývacím pokoji. Nechte se unést úžasně realistickým zvukem vašich oblíbených filmů a seriálů, který bude proudit nad vámi i kolem vás.

A to není vše! Philips TAB8907/10 je vybavený dvěma obloukovými reproduktory, které rozšiřují zvukové pole, aby vám poskytly ještě širší a propracovanější zvukový zážitek. Tyto přídavné výškové reproduktory umístěné na obou koncích soundbaru vám umožní jasně rozeznat každý jednotlivý nástroj v orchestru. Budete se cítit, jako byste byli přímo v koncertním sále, kde můžete snadno zachytit každý tón.

Propojení s televizorem je velmi jednoduché díky bezdrátové funkci DTS Play-Fi, kterou podporují televizory Philips, ale také různé audio výrobky. Díky této funkci je možné velmi snadno propojit veškeré podporované bezdrátové reproduktory v celém domě či bytě.

Kvalitní zvukový systém je ideálním společníkem pro každého milovníka filmů, hudby a her. Přineste si domů zvuk, který vás vtáhne do děje a nabídne neopakovatelný zážitek.

Více informací zde: https://www.philips.cz/c-p/TAB8907_10/soundbar-3.1.2-s-bezdratovym-subwooferem