Způsobů, jakými toho docílit, je určitě mnoho. Pěkně upraveným trávníkem počínaje a zahradním jezírkem konče. Mezi ty nejjednodušší a nejoblíbenější způsoby patří od nepaměti pěstování netypických odrůd okrasných květin.

Patříte mezi obdivovatele omamně vonících lilií? Mezi netypické odrůdy patří například „Queen of The Night“ – jedinečná asijská lilie, která je téměř černá. Zářivě oranžové pylové tyčinky podtrhují krásu jejích květů.

Lilie Queen of The Night Autor: Bakker.com Lilie Queen of The NightAutor: Bakker.com

Lilie Mystery Dream Autor: Bakker.com Lilie Mystery DreamAutor: Bakker.com

Rádi byste ještě něco více extra? Pak si zkuste vypěstovat další krásku – plnokvětou lilii „Mystery Dream“. Je velmi zvláštní a bizarní zároveň. Má svěží zelené květy s červenou špičkou na okvětních lístcích a fantasticky voní.

Růže Glamour Select Autor: Bakker.com Růže Glamour SelectAutor: Bakker.com

Růže Grand Select Autor: Bakker.com Růže Grand SelectAutor: Bakker.com

Upřednostňujete klasiku a jste milovníky růží? I mezi odrůdami růží můžete najít nádherné a nepříliš časté typy. Vyzkoušejte třeba velkokvětou keříkovou růži „Glamour Select“ či růži „Grand Select“.

Bohyška Autor: Bakker.com BohyškaAutor: Bakker.com

Kejklířka Autor: Bakker.com KejklířkaAutor: Bakker.com

Nejen však lilie a růže mají své specifické odrůdy. Vybrat si můžete z hortenzií, rozchodníků, denivek, pukolí či kejklířek. Využijte exkluzivní nabídku společnosti Bakker, a dejte tak své zahradě nádech jedinečnosti.

Společnost BAKKER.COM je největší zásilkový obchod pro zahrádkáře a zahradnictví v Evropě. Sídlí v nejúrodnější části Nizozemska, jež je proslulá především svými cibulovinami. Dodává svým zákazníkům ty nejkvalitnější výpěstky nizozemských farmářů. Více informací o společnosti najdete na https://www.bakker.com/.