Trocha historie do koupelny

Koupelnové doplňky La Maison 1 Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Keramická nádoba na kartáčky a dávkovač mýdla v barvě levandule v historizujícím slohu zaujmou všechny ty, kteří chtějí mít koupelnu nikoliv ultramoderní, ale naopak klasickou. Výrobce La Maison: 970 Kč a 900 Kč.


VYROBTE SI NĚKTERÉ DOPLŇKY SAMI - TADY JSOU NÁVODY

Šest sardinek

Námořnické vzory jsou i přesto, že moře nám přiřkl pouze Shakespeare, stále velmi oblíbené. Alespoň takhle si můžeme užít trochu sluníčka, přímořské pohody a typických interiérových prvků. V nabídce obchodu Almara Shop je tak celá kolekce LES 6 SARDINES, kde najdeme dřevěný podnos (320 Kč), poličku (450 Kč), věšák (419 Kč) nebo hodiny (490 Kč).
Exkluzivní unikát

Indická postel Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Pokud chcete opravdu originální postel, měli byste se podívat do Sanu Babu. Tam nabízejí originální postel ze západní části Indie, státu Gujarat, konkrétně z oblasti Kutch, která na severozápadě sousedí s Pákistánem. Na její výrobu byly použity více než sto let staré týkové dveře a sloupy. Cena postele je 58 900 Kč.


Lustry par excellence

Firma Eichholtz je známá svými fantastickými designovými lampami a lustry. V nabídce je jich bezpočet. V obchodu Naty-naty si můžete prohlédnout celý katalog této holandské firmy a objednat si z něj cokoli. Pár příkladů najdete ve fotogalerii.
Textilní barevná krása

Textilní kabel k lustru Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Vzpomínáte na poctivé elektrické kabely opletené textilním vláknem, které měla na lampě vaše babička? Tak už jsou zase zpět. Domesi Design nabízí za 1080 korun textilní kabely k lustrům v šesti barvách, s porcelánovou objímkou na žárovku a keramickým baldachýnkem. Stačí jej přimontovat ke stropu, našroubovat žárovku a originální svítidlo je tu. Vyberou si i ti nejnáročnější. Oranžová, růžová, červená, zelená, červeno-béžová či tmavě modrá rozsvítí váš byt a skoncuje s šedou nudou!