Jaké jsou nejoblíbenější krytiny na českých střechách – beton, keramika a plech. A tak se na ně podíváme. Která je lepší, to vám samozřejmě neřekneme. Na každý dům patří něco jiného. Ale řekneme si jejich přednosti, nedostatky…

A když už budou střechy, tak se podíváme i na střešní okna. A na komíny. A když už emise z komína, tak se podíváme i na to, jak svést odpad z koupelny, záchodu a kuchyně. A co s ním pak? No do jímky, septiku či čističky. I o tom si u nás přečtete.

Z dalších novinek bychom chtěli poukázat hlavně na jednu z nich. Jelikož nákup realit je často velký problém, nabídneme vám novou rubriku Realitní poradna. Tady na vaše otázky bude odpovídat odbornice na slovo vzatá – Eliška Volánková, jednatelka makléřské společnosti a makléřka. A z interiéru se podíváme třeba do obývacích pokojů. Co si je takhle znova vybavit? Poradíme. A třeba vám dodá inspiraci přehled stylu glamour.

I zahrady podléhají trendům. Naštěstí ne tak rychle, jako třeba nábytek nebo dokonce oblečení. Ale i tak můžeme trendy najít. Třeba jeden z nejhlavnějších posledních let – návrat k užitkovým zahradám.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.