Víte, v některých číslech máme problém složit všechny ty návštěvy tak, aby využily každý kout čtenářského zájmu. Někomu se líbí ploché moderní domy, jiní milují klasiku se šikmou střechou. Lidé milují takový ten středomořský styl a mohou se utlouct po domáckých zabydlených interiérech, ale pak si uvědomí, jaké lapače prachu všechny ty talířky, džbánečky, knížky a dečky jsou, a raději se zasní nad jednoduchou podlahou a minimalistickým interiérem, který jde přece jen udržovat poněkud lépe.

Dům&Zahrada 8/18 Autor: redakce časopisu Dům a zahrada Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Srpnové číslo se ale opravdu povedlo. Hlavně proto, že domy, které tu nabízíme k zasnění, jsou takové obyčejné. Jsou pro lidi. Nejsou pro miliardáře a na pumpování ega. Jsou pro život v našich krajích. Takový obyčejný a jednoduchý domek na titulní straně doplňuje koncept krásného bílého moderního domu, který se chtěl i nechtěl uzavřít světu, vzdechnete údivem nad malým domkem v České Kanadě s terasou obloženou dřevem. Při výletu do zahraničí se teď podíváme do jednoduché rekonstruované řadovky. No a ta zahradní návštěva… fantastická!

S takovými návštěvami máme problém, abychom udrželi pozornost nad tématy, která jsou technická a více detailní. Třeba tu máme něco o typologii domů, podíváme se na výhody a nevýhody lícových cihel a cihelných pásků. V interiéru se budeme zaobírat obývacími pokoji, pak se soustředíme i přímo na konferenční stolky, zabrousíme do kuchyně a podíváme se, co je nového u varných desek, a pak vás pozveme na zahradu. Tady budeme grilovat až do pozdního večera a noci, a abychom na to viděli, tak si na to pořádně posvítíme.

Takže je osmé číslo hodné vaší pozornosti? Strhneme s ním rekordy ve čtenosti? Našlápnuto na to má.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzinové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 272 015 015.