Jak jsme předeslali už u minulého čísla – chceme vám přinášet INFORMACE, nikoliv informace. Prostě byste na našich stránkách měli nacházet spoustu zajímavých témat, která budou rozebrána podrobně, do detailu. Chceme se zabývat vámi nejžádanějšími tématy. A tak to tady máte:

Tohle číslo je z velké části věnováno rekonstrukcím. Budeme se věnovat opravám nosných konstrukcí, podlah, odizolování základů při boji s vlhkostí a také poradíme, jak na opravy omítek. Všechno pěkně podrobně, krok za krokem.

A budete to dělat sami? Nebo dokonce plánujete stavbu domu svépomocí? Tak to vás určitě zaujme článek na tohle téma. Jak moc se vyplatí stavba domu svépomocí? Kolik se ušetří? Co všechno si můžete udělat sami a na co budete muset pozvat odborníky? Na tyhle otázky jsme se zeptali odborníků z dvou protilehlých pólů – specialisty na stavbu svépomocí i majitele stavební firmy.

Kdo je zahradník a zahrádkář a vůbec příznivec čehokoli, co si vypěstuje, ten určitě uvítá náš článek o vitaminech (nejen těch v obvyklém ovoci), o tajemných zákoutích na zahradě a ti praktičtější budou rádi za šest kroků ke správné údržbě dřeva zahradního nábytku, podlah na terasách nebo třeba zábradlí.

Top Domy - hlavní foto Autor: redakce Autor: redakce

V neposlední řadě bychom rádi upozornili na tradiční anketu TOP DOMY 2017, která v tomto čísle přechází do finálové fáze. Odborná porota už vybrala ty nejlepší domy z našeho katalogu a nyní je řada na vás. Řada na čtenářích, kteří na internetových stránkách mohou hlasovat o ty naprosto nejlepší.

A samozřejmě, že v únorovém čísle najdete mnoho a mnoho dalších zajímavých věcí. Spousty návštěv, nápadů a inspirace. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 272 015 015.