Lampy Papillon a elegantní design

Designérka o svých lampách říká: „V každém svém díle se snažím materiál ohýbat tak, abych objevila nové konstrukční principy“. I proto tato nadějná žena pracuje s nejrůznějšími materiály a zkouší, co z nich může vytvořit. Elise mimo jiné pracovala například pro značky Kenzo a Guerlain.

To dalo vzniku motýlích lamp, které vyrobila z na první pohled těžkého a chladného kovu, který díky svému tvaru vypadá velmi vzdušně. Ideální pro všechny milovníky čistého a jemného designu.

Lampy Papillon byly navrženy jak ve stojací, tak i závěsné a stolní variantě.

Náš tip: Pokud se rozhodnete pro černou variantu motýlích (ale i jiných) lamp, doporučujeme vám kombinaci se zlatou či stříbrnou barvou, dobře vypadá také kontrast tmavých doplňků se světlou výmalbou, díky které doplněk nezanikne.

Pokud se rozhodnete pro černé lampy v interiéru, je vhodné vnést do něj černou barvu i v podobě jiných prvků. A to třeba v podobě různých textilií (polštáře, deky, přehozy, závěsy), obrazů nebo květináčů.

Co dalšího značka nabízí?

Lampy, které Elise navrhla, patří pod značku Forestier. Tato značka při návrzích a výrobě svých svítidel pravidelně spolupracuje s různými designéry. Idejí značky je tvořit svítidla inspirovaná přírodou – jejich pomocí vnáší do interiérů emoce lehkosti, jednoty a svobody.

Zdroj: Forestier