Gwyneth Paltrow oznámila tuto novinku na svém Instagramu v úterý ráno. Napsala, že dva její fanoušci budou moct zůstat jednu noc v jejím sídle v Santa Barbaře. Svůj dům bude pronajímat přes Airbnb.

S herečkou se můžete setkat osobně

Kromě osobního setkání s Gwyneth se ubytovaný může těšit na dárkový koš s produkty Goop, meditaci, wellness, ale i vynikající jídlo.

Podívejte se na video, kde zve celebrita hosty do svého domu:

Zdroj: Youtube

Ubytujte se v domě pro hosty

Dům s jednou ložnicí vypadá kouzelně. Najdete zde designový sporák se žlutými knoflíky, které dodávají šmrnc celé kuchyni. Koupelnu pokrývá luxusní mramor. Jídelní stůl je zvýrazněn designovými židlemi, v obývacím pokoji nechybí pohodlná pohovka. Příjemný dojem z ložnice dotváří barevný přehoz.

Zajímavá je také zahrada

A to je jen interiér domu. Zajímavý je však i exteriér. Venku najdete jídelní kout pod širým nebem, venkovní gril, proutěná lehátka určená k lenošení. Ale i křišťálově čistý bazén. Gwyneth na Instagramu píše, že tento dům je jejím útočištěm, když si chce užít klid a pohodu. Chodí sem dobíjet energii a přemýšlet.

Kdo žije v sousedství?

Dům, ve kterém se hosté ubytují, je součástí ekologického sídla, které herečka koupila v roce 2016 za zhruba 107 milionů korun. V okolí bydlí spousta celebrit – včetně Orlanda Blooma, Katy Perry, Ellen DeGeneres, Oprah Winfrey. Nechybí ani princ Harry a Meghan Markle.

Cena pobytu u herečky doma ještě není jasná – zájemci si budou moct dům zarezervovat až 15. srpna. Už předem je ale jisté, že nepůjde o levný pobyt.

Zdroj: vogue.com, airbnb.cz, variety.com