Tento ročník bude v mnohém rozmanitější než ročníky předešlé. Novinkou bude především sekce designu. Proč právě design? Mnoho z nás již opustilo tradiční představu o zařízení svého domova a stále více Čechů chce bydlet především elegantněji. Požadavky a náročnost klientů vzrůstají, na což samozřejmě reagují tuzemské i zahraniční společnosti. Veletrh Tendence chce tento rok návštěvníkům nabídnout zajímavý průřez touto různorodou nabídkou. Přehlídce designu budou vévodit společnosti jako De.Fakto, Javorina a Interiéry Šesták, moderní nábytek představí Dřevotvar, Aksamite, Böhm, In Elis, Leonard Innovation a mnoho dalších.

Trend designovosti se projevuje i v oblasti bytových doplňků, stolování a bílé techniky. Zajímavé inovace se vám představí na stáncích společností Leonardo, Mobax, Fantazie, Villeroy&Boch, Hotový interiér, Cedr group, Paramit, Luis, Jannai a dalších. Každá žena jistě touží po kuchyni, která vystihne její charakter – přijďte se tedy podívat na to NEJ ke společnostem, jako je Hanák, Fagor, Ardo, Beko, Gorenje, Ilve, Elmax či Werto.

Soutěže, dětský koutek, kavárna...

Chcete oživit svůj domov nějakým zajímavým svítidlem... veletrh Tendence připravil tu nejrozsáhlejší přehlídku. Začněte u společností Artemide, Aprolux, Eglo, Luminex a pokračovat můžete k Hagosu, Philipsu a společnosti ACW. Již tradičně se chystá také soutěž INLIGHT – „O nejlepší účelové svítidlo“ a nebude to soutěž jediná. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program. Se společnostmi De.Fakto, Böhm nábytek, Nadop a Leonard Innovation můžete soutěžit o špičkový nábytek, dále budou probíhat soutěže i na webových stránkách veletrhu http://www.tendence.eu/. Pro nejmenší návštěvníky bude samozřejmě k dispozici dětský koutek. Zajištěno bude také stylové občerstvení v restauraci Pravěk, dále je připravena kavárna Mobax, kavárna Trombetta, Ice Cube Bar a SUSHI Restaurace BE KARA OK!

Celkový dojem z návštěvy areálu výstaviště PVA Letňany mohou ještě umocnit souběžné veletrhy Wellness Balnea a Gastro & Hotelset. První z jmenovaných je zaměřen na relaxaci, lázeňství a péči o tělo a druhý je věnován gastronomii, vybavení a zařízení pro hotely a restaurace.

Metrem až tam

Přijeďte metrem (nová stanice linky C - Letňany) přímo k výstavišti strávit příjemný podzimní den ve společnosti těch nejzajímavějších trendů v oblasti bydlení, gastronomie a lázeňství.

Více informací o veletrhu naleznete na http://www.itendence.cz/.