Tento ročník bude v mnohém rozmanitější než ročníky předešlé. Novinkou bude především sekce designu. Proč právě design? Mnoho z nás již opustilo tradiční představu o zařízení svého domova a stále více Čechů chce bydlet především elegantněji. Požadavky a náročnost klientů vzrůstají, na což samozřejmě Autor: archiv reagují tuzemské i zahraniční společnosti. Veletrh Tendence chce tento rok návštěvníkům nabídnout zajímavý průřez touto různorodou nabídkou. Přehlídce designu budou vévodit společnosti jako De.Fakto, Javorina a Interiéry Šesták, moderní nábytek představí Dřevotvar, Aksamite, Böhm, In Elis, Leonard Innovation a mnoho dalších.

Trend designovosti se projevuje i v oblasti bytových doplňků, stolování a bílé techniky. Zajímavé inovace se vám představí na stáncích společností Leonardo, Mobax, Fantazie, Villeroy&Boch, Hotový interiér, Cedr group, Paramit, Luis, Jannai a dalších. Každá žena jistě touží po kuchyni, která vystihne její charakter – přijďte se tedy podívat na to NEJ ke společnostem, jako je Hanák, Fagor, Ardo, Beko, Gorenje, Ilve, Elmax či Werto.

Soutěže, dětský koutek, kavárna...

Autor: archiv Chcete oživit svůj domov nějakým zajímavým svítidlem... veletrh Tendence připravil tu nejrozsáhlejší přehlídku. Začněte u společností Artemide, Aprolux, Eglo, Luminex a pokračovat můžete k Hagosu, Philipsu a společnosti ACW. Již tradičně se chystá také soutěž INLIGHT – „O nejlepší účelové svítidlo“ a nebude to soutěž jediná. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program. Se společnostmi De.Fakto, Böhm nábytek, Nadop a Leonard Innovation můžete soutěžit o špičkový nábytek, dále budou probíhat soutěže i na webových stránkách veletrhu http://www.tendence.eu/. Pro nejmenší návštěvníky bude samozřejmě k dispozici dětský koutek. Zajištěno bude také stylové občerstvení v restauraci Pravěk, dále je připravena kavárna Mobax, kavárna Trombetta, Ice Cube Bar a SUSHI Restaurace BE KARA OK!

Autor: archiv Celkový dojem z návštěvy areálu výstaviště PVA Letňany mohou ještě umocnit souběžné veletrhy Wellness Balnea a Gastro & Hotelset. První z jmenovaných je zaměřen na relaxaci, lázeňství a péči o tělo a druhý je věnován gastronomii, vybavení a zařízení pro hotely a restaurace.

Metrem až tam

Přijeďte metrem (nová stanice linky C - Letňany) přímo k výstavišti strávit příjemný podzimní den ve společnosti těch nejzajímavějších trendů v oblasti bydlení, gastronomie a lázeňství.

Více informací o veletrhu naleznete na http://www.itendence.cz/.