Do podzimu nám sice ještě nějaká chvíle zbývá, pokud se ale chcete pustit do úprav svého domova, je ten nejvyšší čas na to, abyste se začali informovat o možnostech, které máte. Pokud vám neutrální tóny v interiéru nic neříkají a máte radši výraznější bydlení, je naše dnešní inspirace na podzimní bydlení vhodná právě pro vás.

Inspirujte se. Přinášíme vám trendy na letošní podzim! Inspirujte se. Přinášíme vám trendy na letošní podzim! Autor: Möbelix

Vínová a hořčicová jsou trendy

Trendem letošního podzimu budou hřejivé hořčicové a vínové tóny v kombinaci s krémovými, pískovými a dalšími přírodními odstíny. Součástí by měly být také přírodní materiály, jako je masiv, mořská tráva, juta. O dotek luxusu se postarají zlaté detaily.

Kouzelná kombinace zlaté barvy a teplých tónů

Protože jsou podzimní večery chladnější, je vhodné zaměřit se v interiéru na teplejší tóny, které prostor pocitově zahřejí. Konkrétně žluté a červené tóny se postarají o to, aby váš domov působil příjemně a útulně. Tento pocit ve vás mohou umocnit také svíčky v hezkých zlatých svícnech.

Čtěte také

Sušené bylinky

Čtěte také

Jak správně sušit bylinky na vzduchu

Kombinace těchto barev je vhodná jak do moderních, tak i rustikálnějších interiérů. Nemusíte měnit celý svůj dům či byt, stačí, když se zaměříte na detaily.

V obývacím pokoji to mohou být polštářky v hořčicové nebo vínové barvě, hřejivé pletené přehozy v koši na zemi, zrcadlo se zlatým rámem na stěně. V jídelně jistě oceníte slušivé jutové prostírání nebo sametové čalounění na jídelních židlích. V ložnici pak dlouhé závěsy spolu s designovým povlečením.

Zdroj: Möbelix