Představte si, že si budete prohlížet obrazy světově proslulých malířů, ale i jiná umělecká díla a artefakty pěkně doma v obýváku. A to v době, kterou si sami určíte. Nikdo vás nebude honit, klidně se můžete kochat pohledem na dokonale digitálně zpracované dílo třeba hodinu.

Nabízíme vám bleskovou návštěvu Metropolitního muzea umění v New Yorku, je opravdu unikátní:

Zdroj: Youtube

Chytrá telka, moderní služba

Výjimečnou nabídku můžou využít majitelé televizorů The Frame. Jejich výrobce se totiž spojil s řadou světových kulturních institucí, aby svým uživatelům zprostředkoval unikátní zážitek. Vlastně už nemusíte nikam cestovat, abyste obrazy spatřili ve světových galeriích, uvidíte je doma.

Co si zaslouží obdiv

V rámci speciální zpoplatněné služby je aktuálně k vidění například necelá čtyřicítka uměleckých děl z Metropolitního muzea umění v New Yorku. Lidově se mu říká Met a jde o jedno z nejnavštěvovanějších muzeí na světě.

Potěšte se uměleckými skvosty v podobě obrazů Slunečnice (Vincent van Gogh), Zkouška baletu na jevišti (Edgar Degas) nebo Zátiší s jablky (Paul Cézanne).

Další novinkou je tvorba surrealisty a extravagantního umělce Salvadora Dalí, bavíme se o unikátním výběru jeho 12 děl. I ten lze díky spolupráci s nadací Fundació Gala-Salvador Dalí vidět přímo ve vašem obýváku. Například jde o obrazy Pokušení svatého Antonína, Persistence paměti nebo Labutě.

Zdroj: metmuseum.org, Samsung, Fundació Gala-Salvador Dalí