V průběhu přednášek se podíváte hodně hluboko do minulosti (až do pravěku), i do relativně nedávné doby, tedy před rok 1989. Probírat se také budou vizualizace, 3D tisk i virtuální realita. Zabrousíte do kuchyní z minulosti i do kuchyně ze Star-Treku. Hovořit se bude i o reálné praxi současného designéra, podíváte se, jak se během času změnilo interiérové vybavení obchodů, jak se vyvíjely lamináty po stránce technologické i dekorové. Neměli byste si nechat ujít přednášku od Reného Baďury "Země je placatá" a vstup Jiřího Pelcla "Září 2018: Paříž, Londýn, Benátky". Mimooborovou přednášku bude mít Kristian Gambiraža, který pohovoří o pokoře v businessu i o odvaze k podnikatelským činům.

Celkem zde proběhne 23 pečlivě vybraných přednášek, které vás jistě nadchnou, stejně jako posluchače v loňském roce. V sále totiž sedělo více než 400 osob.

Komu je seminář určený?

Seminář je speciálně připraven na míru interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a všem profesionálům z oboru interiérů, kteří se chtějí posunout dál, ujasnit si myšlenky, najít nové impulzy a kontakty.

Tak neváhejte a přihlaste se na www.interiery2000.cz