Proč blogy na Dumazahrada.cz?

Dumazahrada.cz chce dát příležitost všem čtenářům, aby mohli psát své postřehy, zážitky či zkušenosti, které se nevejdou do diskusí pod články nebo do diskusních fór.

Jak založit blog?

Aby mohlo dojít k založení blogu, je nutné, aby byl uživatel přihlášený.

Na úvodní stránce blogů vpravo nahoře stiskněte tlačítko "Založit blog" nebo na stránce s Vaším profilem stiskněte záložku "Můj blog".

Do formuláře vložte název blogu a jeho popis. Po vyplnění a odeslání tohoto jednoduchého formuláře již můžete začít psát příspěvky.

Jak psát příspěvky do blogu?

Psát příspěvky do blogu může jen přihlášený uživatel, který má již založený blog.

Na stránce se svým profilem klikněte na záložku Můj blog nebo navštivte hlavní stránku blogů a v pravém horním rohu stránky stiskněte tlačítko Příspěvky.

Ve formuláři vyplňte Nadpis příspěvku a text příspěvku. Text příspěvku nesmí být delší než 4000 znaků a nesmí obsahovat HTML. Pro jednoduché formátování a vkládání smajlíků využijte ikonek nad editačním polem. Můžete také vkládat obrázky z internetu, odkazovat na jiné stránky

Zaškrtněte Viditelný příspěvek, aby se příspěvek zobrazil i ostatním uživatelům.

Publikaci článku potvrdíte stiskem tlačítka Publikovat.

Jak upravit již napsaný příspěvek?

Pod editorem příspěvků máte vždy seznam svých příspěvků. Stačí kliknout na odkaz "Upravit". Druhou možností, jak se dostat na úpravu článku je při čtení vašeho vlastního článku kliknout v pravém horním rohu stránky na tlačítko "Upravit".

Při editaci článku využívejte znalostí z psaní nového článku. Vše funguje stejně.

Jak skrýt příspěvek?

V editoru příspěvků odškrtněte políčko Viditelný příspěvek. Tím se stane příspěvek neviditelným pro ostatní čtenářky Dumazahrada.cz.

Jak smazat blog?

Blog smazat nelze. Pokud se uživatel rozhodne blog založit, bude již na serveru Dumazahrada.cz navždy. Je možné jen skrýt všechny příspěvky nebo ve výjimečných případech kontaktovat administrátora Dumazahrada.cz, který může blogy i příspěvky mazat.

Podmínky používání blogů Dumazahrada.cz

  • Příspěvky nesmí obsahovat obsah, který je v rozporu se zákony České republiky
  • Příspěvky nesmí nikoho poškozovat
  • Příspěvky nesmí obsahovat spam a reklamní sdělení

Při porušení podmínek si redakce Dumazahrada.cz vyhrazuje právo takový blog smazat a uživateli zablokovat účet pro přístup na Dumazahrada.cz.