Autor: archiv Už nemusíte volit mezi ultratenkým televizorem a televizorem se zabudovaným DVD přehrávačem. LED televizor Hyundai s DVD přehrávačem nabízí kombinaci obou. I přes zabudovaný DVD přehrávač může označení „supertenký“ hrdě nosit.

V nabídce je v úhlopříčkách 41 nebo 48 cm s rozlišením HD READY a 56 cm v provedení FULL HD, a obrazovka tak má rozlišení 1920 x 1080 bodů.

Standardem je tuner pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T a programový průvodce EPG (televizní program), který pracuje ve dvou režimech a má navíc i možnost filtrování pořadů. Samozřejmostí je třídění naladěných kanálů a možnost vytvořit seznam oblíbených kanálů. Základní ovládání najdete na boku, kde je mimo jiné i konektor pro sluchátka.

Zabudovaný DVD přehrávač si poradí se všemi standardními formáty, včetně muziky v MP3, fotografií v JPEG a videa v AVI, XviD, DivX a MKV. Pochopitelně vedle běžných CD a filmových DVD, včetně těch s dvojitou vrstvou a tedy tou nejvyšší kapacitou.

Autor: archiv „Multimedialitu“ ovšem neobstarává pouze mechanika DVD. Ty samé audio a video formáty můžete přehrávat i přes rozhraní USB. Nechybí ani VGA vstup pro připojení počítače nebo třeba notebooku, takže filmy dostanete do televizoru i touto cestou.

LED televizor Hyundai se zabudovaným DVD přehrávačem však splňuje také standardy úspornosti LED TV. Oproti standardním LCD přichází LED televizor Hyundai s 50% úsporou, což znamená spotřebu během provozu pouhopouhých 25 W!

Multifunkční TV se zabudovaným DVD přehrávačem, komfortním USB vstupem, ekonomickou spotřebou i ultratenkými rozměry bude dobrým společníkem nejen v dětských pokojích, ale také si jej můžete odvézt třeba na víkend na chalupu.

Hyundai LED televize s DVD jsou dostupné v cenách od 3999 Kč. Více informací na www.hyundai-electronics.cz.