Jennifer Lopez a Ben Affleck neztrácejí čas s otužováním svých společných plánů do budoucna. Po měsících hledání ideálního domova pro jejich smíšenou rodinu se zdá, že ho konečně našli. Hrdličky mají podepsanou smlouvu na obrovský příbytek v Bel Air v Los Angeles o rozloze téměř 20 tisíc metrů čtverečních za více než miliardu korun.

Impozantní sídlo prošlo od své výstavby v roce 1936 několika proměnami. Naposledy současnými majiteli, kteří nemovitost koupili v roce 2016 za 27,6 milionu dolarů. Ti sídlo kompletně zrekonstruovali a vytvořili stylové, ale tradiční sídlo s elegantními interiéry.

Nemovitost známá jako „The Bellagio Estate" se pyšní nádherně zařízenými pokoji s vysokými stropy, které se otevírají do rozlehlého dvora. Pokud by hollywoodským hrdličkám nestačila jedna kuchyň, toto sídlo má další dvě. Hlavní kuchyně a kuchyně pro catering sídlí v hlavním domě, zatímco na dvorku najdete kompletní venkovní kuchyni a gril.

Uvnitř se nachází 10 ložnic a 17 koupelen. To ale není vše. Pro servírování koktejlů je zde připravený bar obložený dřevem nebo plně vybavený vinný sklípek. Ve spodním patře se nachází také tělocvična a herna s kulečníkem. Třešničkou na dortu je však kino vybavené útulnými šedými pohovkami a stropními svítidly ve stylu art deco.

Z malebné terasy se otevírá nádherný pohled na pozemek, bazén a Los Angeles. V zadní části domu lemuje několik lodžií a ohniště nekonečný bazén.

Zdroj: Loveproperty.com, Profimedia.cz