Jennifer Lopez nedávno prodala své sídlo nacházející se v Bel-Air za neuvěřitelných 34 milionů dolarů. Na trh jej poprvé uvedla v únoru. Na domu vydělala – původně jej koupila v roce 2016 za asi 28 milionů dolarů.

Celebrita dům prodala levněji, přesto za neuvěřitelnou cenu

Přesto nevydělala tolik, kolik by si přála. Cena domu byla původně 42,5 milionu dolarů. Protože se ale domu chtěla zbavit, musela cenu snížit. Přesto se jí podařilo dům prodat za rekordní částku na danou oblast.

Podívejte se na video, jak dům vypadá uvnitř:

Zdroj: Youtube

Herečka dům na pozemku o rozloze 14 000 čtverečních stop původně koupila od herečky Sely Ward. Na stavbě domu se podílel slavný architekt Samuel Marx. Dům zdobí idylická atmosféra francouzského venkova.

Najdete zde kino i vlastní posilovnu

Neuvěřitelný dům v Bel-Air se může pochlubit vším. Od baru v přízemí až po kinosál s kapacitou 30 míst. Má také knihovnu, nekonečný bazén a samostatně stojící dům pro hosty. Nechybí ani venkovní bar s grilem.

Interiér domu působí útulně a domácky

Použití odhalených dřevěných trámů a kamenných akcentů působí příjemně rustikálně, zatímco moderní prvky, jako jsou mramorový krb či sluncem zalitá okna, působí luxusně. Interiér domu je až po okraj naplněn špičkovým vybavením.

Na turné se mohla zpěvačka připravovat v domě pro hosty, kde se mimo jiné nachází soukromá posilovna. Nechybí ani 100místný amfiteátr, kde mohla zpěvačka pořádat improvizované soukromé koncerty.

A čím vás oslní interiér jako takový? Obývací pokoj je zařízen moderně, přesto je zde spousta venkovských prvků, jako jsou odhalené trámy, ale i kované zábradlí. Po dlouhém dni plném natáčení není nic příjemnějšího než se schoulit u kamenného krbu s knížkou v ruce.

Kuchyň vás okouzlí tím, jak je otevřená. Nechybí výrazná digestoř, střešní okna a kuchyňský ostrůvek. Vzdušně vypadají také regály či prosklený kousek stropu.

Rezidence s devíti ložnicemi je vybavena devíti koupelnami. Ty dodávají domu na příjemné lázeňské atmosféře. Najdete zde volně stojící vanu, z níž je přístup rovnou na terasu s posezením. Míst k sezení je venku hned několik. Nechybí ani nekonečný bazén.

Zdroj: people.com, housebeautiful.com, wsj.com, therealdeal.com