Je to nejexkluzivnější místo v Amsterodamu. Hned vedle luxusního obchodního domu Bijenkorf a pětihvězdičkového hotelu Krasnapolsky, odkud bude moci nový majitel využívat služeb komorníka i parkoviště s obsluhou. Justin Bieber se ale hlavně stane sousedem nizozemského královského páru, protože přes náměstí Dam je královský palác.

Dvaadvacetiletá popová hvězda bude bydlet v třípatrovém penthousu, který má čtyři ložnice a čtyři koupelny, krásnou terasu a především výhled na Dam a královský palác. Byt má celkem 1230 metrů čtverečných, a nabídne tak dost prostoru pro zpěvákovy legendární party, které ovšem sousedy většinou dost obtěžují. Už si na něj v USA nejen stěžovali, ale už na něj i poslali policii a dokonce ho i žalovali.

Čtěte také

Justin Bieber a jeho nový dům

Čtěte také

Justin Bieber si pořídil dům za jedenáct milionů dolarů

Čtěte také

Dům Justina Biebera

Čtěte také

Justin Bieber si pronajímá dům za 1,5 milionu měsíčně

Justin Bieber byl vidět v Amsterodamu už minulý měsíc, kdy způsobil neuvěřitelné šílenství. Byl spatřen, jak se svým kamarádem Martinem Garrixem (světoznámý holandský DJ) kupuje v místním supermarketu jídlo a pivo. Okamžitě se u něj shlukl dav fanoušků, který ho odmítal nechat odejít. Dnes je pokladna č. 7 v obchodě přímo uctívaná fanynkami a nákupní košík, který použil, je prý dokonce nabízen v internetové aukci.