Luxusní byt v New Yorku je opravdu velký. Má 192 metrů čtverečných a topmodelka jej koupila v roce 2005 za bezmála 50 milionů korun. Čtvrť Tribeca, kde se nachází, se stala během let z pohodlného a luxusního místa superluxusní adresou, která je extrémně žádaná. Zvlášť, pokud je byt na dobrém místě, má služby, a hlavně je pěkný.

A to všechno tenhle apartmán splňuje. Je v domě s výhledem na řeku Hudson a mrakodrapy, v domě je stálá bezpečnostní služba, vlastní posilovna a parkovací stání. Deváté patro je tak akorát, a navíc interiér je opravdu nádherný. Navrhla ho sama modelka a žila zde docela dlouho, dokonce se zde narodil její syn Tobin Jack.

Čtěte také

Čtěte také

Zpěvačka prodala dům 9x dráž, než ho koupila

Interiér přepracovala tak, že sice zmenšila počet místností, ale zato vytvořila neuvěřitelné zázemí. Nový majitel tak získá byt s dvojicí ložnic i koupelen, a navíc s pracovnou a jednou ohromnou šatnou, která byla přestavěna z jiné ložnice. Navíc je zde foyer se sbírkou moderního umění ze soukromé sbírky. Tato sbírka samozřejmě v bytu nezůstane.

Na americké poměry není byt nijak přehnaně monstrózní a je navíc i velmi vkusně zařízený. Je vidět, že modelka americké výstřednosti neholduje a raději má jednoduchou eleganci okořeněnou nějakým výraznějším kusem nábytku či doplňku. Velmi typickým je například obývací pokoj, kde je televize schovaná v celodřevěné stěně, stolek je odříznutý kus ohromného sekvojovce a cestu do chodby lemuje obložení skříní telecí kůží.