O tomto domě kolovaly legendy, že to je jeden z nejkrásnějších a především nejvkusněji zařízených domů. A je to pravda. V současné době je dům na prodej, takže prostřednictvím fotografií můžeme i my nahlédnout do prostor rezidence v Hunter Hill, které se přezdívá Bulwarra.

Jde o budovu z devatenáctého století, postavenou z pískovcových kvádrů. V roce 2007 prošel dům nákladnou rekonstrukcí (stála osm milionů australských dolarů) a autory byli známí architekti Nadine Alwill a Stephen Lesiuk. Ti k domu přistavěli nové křídlo, jež díky ohromné prosklené stěně má skvělý výhled na jezero. Upravili starý dům, zahradu, posezení a přidělali krásný bazén. Na pozemku je pak i luxusní, trávou zarostlý tenisový kurt, který stíní vzrostlá okolní flóra.

Dnes dům prodávají proto, že manžel Andrew Upton skončil na své pozici uměleckého ředitele v Sydney Theatre Company. Proto se rozhodli společně s Cate Blanchett prodat dům a přestěhovat se do Ameriky, kde herečka musí kvůli své práci trávit většinu času. Cena domu je 20 000 000 australských dolarů, v přepočtu tedy asi 358 milionů korun.

Čtěte také

Dům Chrise Evanse

Čtěte také

Captain America zaplatil za dům skoro dvojnásobek ceny

Čtěte také

Dům Justina Biebera

Čtěte také

Justin Bieber si pronajímá dům za 1,5 milionu měsíčně