Téměř každý dům, ve kterém bydlí slavní, má nejen velkou zahradu, terasy na zahradní party nebo spoustu koupelen a ložnic, z nichž podle našich představ alespoň polovina vůbec není využívána, ale hlavně bazén. U nemovitosti, která bazén postrádá, se to projeví na její prodejní ceně.

Někdo dává přednost klasickému plaveckému bazénu o minimální délce 25 m, jiný zase uvítá spíše menší relaxační bazének s připojeným vodním barem. Někteří slavní si libují v bazénech atypických, například s vodní jeskyní, menším vodopádem nebo různými jinými stavebně zajímavými prvky. Každopádně nemovitostí, které nemají v “základní výbavě” alespoň malý bazén, se ve vlastnictví celebrit nachází minimum.

Celine Dion ve své bahamské vile nemá pouhý bazén. Toto je celý vodní svět. Propojuje hlavní dům se zahradním domkem pro návštěvu a vede do něj i menší tobogán! Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Celine Dion ve své bahamské vile nemá pouhý bazén. Toto je celý vodní svět. Propojuje hlavní dům se zahradním domkem pro návštěvu a vede do něj i menší tobogán!Autor: Profimedia.cz

I když nemáte dům, ale vlastníte “pouze” luxusní apartmán, bývá u něj terasa s vlastním či společným bazénem. Bazén totiž není jen místo pro sport. Na terase u něj probíhají různé večírky a zahradní party, a to si málokterá celebrita nechá ujít.

Nahlédněte s námi alespoň do některých zajímavých domovů slavných a zkuste si vybrat, který bazén by se vám nejvíc líbil?