Opravdu bezpečnou otopnou soustavu si zajistíte pouze systémovým řešením. Komínový komplet s originálními díly od jediného výrobce, společnosti Schiedel, je opravdovou zárukou kvality, na kterou se můžete spolehnout. Nyní můžete tento originální komín evropské špičky získat i se všemi komponenty za mimořádně atraktivní cenu. Komín kupujete většinou jen jednou za život, a pokud si vyberete nekvalitní komínový systém nebo nebudete-li myslet dopředu na možnou výměnu tepelného spotřebiče a jeho bezproblémové napojení, můžete později své nerozvážnosti již jen litovat. Měli byste proto při výběru komínového systému věnovat pozornost jak technickým parametrům samotného komínu, tak i jeho instalaci a následnému napojení na všechny běžné spotřebiče, které by mělo zajistit bezpečný odvod spalin. Rovněž by vám měla fungující topná komínová soustava zajistit energeticky úsporný a ekonomicky výhodný provoz. Rozhodnete-li se pořídit si takovouto soustavu, je rychlá výstavba komínu zaručena díky unikátní sadě Schiedel Uni Plus, která je kompletně zabalená i se všemi komponenty na jedné paletě a její samotná instalace pak připomíná hru se stavebnicí.

Dbejte při výběru na kvalitu komínové vložky – zdravé srdce komínu je základem bezpečného provozu.

Doby, kdy stačil k běžnému vytápění rodinného domu jednovrstvý zděný komín, jsou dávno pryč. Dnes doporučují odborníci výhradně systémové, vícevrstvé komíny. Ty na rozdíl od vysloužilých jednovrstvých veteránů vykazují široké možnosti použití a jsou odolné vůči extrémním teplotním výkyvům a vlhkosti, které provázejí používání nových druhů paliv u moderních spotřebičů. Proto musí být moderní vícevrstvé komíny složeny z komponentů jediného výrobce, který takto může garantovat kvalitu každé jeho části i provozu celého systému. Společnost Schiedel již přes 65 let takovéto komínové systémy vyrábí a za své dlouholeté působení si vybudovala pověst lídra trhu, který přináší technologické inovace a jeho keramické vložky se staly pojmem. Komínová vložka je srdcem každého komínu, a proto by i její provedení mělo být maximálně kvalitní. Keramické vložky Schiedel jsou vyrobeny z kvalitních surovin a odolné vůči kyselinám. A jak na ně, tak i na celou komínovou sestavu se vztahuje naprosto výjimečná záruka 30 let, která nemá na trhu obdoby a svědčí o renomovanosti výrobce.

Originál, který svou atraktivní cenou nenechá nikoho chladným

Komínový systém Schiedel Uni Plus patří mezi nejpoužívanější systémy na tuzemském trhu. K dostání je ve třech variantách s rozdílným průměrem komínu, a to 16, 18 a 20 cm. Nyní si můžete zakoupit tento originální komín s průměrem 16 centimetrů v sadě i se všemi komponenty za neuvěřitelnou cenu 22.400,- Kč bez DPH. Součástí balení Schiedel Uni Plus Komplet je keramická komínová vložka, komínové tvárnice a izolační rohož, vše pro komín ve standardní délce 7 m. Pokud potřebujete vyšší komín, stačí si originální součásti přiobjednat. V sadě naleznete též kompletní příslušenství od ústí komínu až po jeho zakončení a podrobný montážní návod. Navíc k objednávce získáte i dárek v podobě kupónu na odběr napojovacího dílu pro připojení spotřebiče zdarma.

Vyberte si barvu komína dle vašeho vkusu

Úplnou novinkou letošního léta je nabídka nových odstínů ukončení komína UNI Final. Toto ukončení se vyrábí pro oblíbený komín UNI Plus, který je právě ve výše zmiňované sadě. Nově si tak můžete vybrat, jestli váš komín bude vyveden v klasickém dezénu červené cihly, nebo jej sladíte s fasádou celého domu a jeho vzhled bude imitovat hnědou či černou cihlu. Komínová hlava UNI Final je vyrobena ze segmentů z kvalitního hutného betonu a jeho povrchová úprava zdárně pomáhá stavebníkům, kteří hledají kromě bezpečného odvodu spalin také estetický doplněk objektu, zkombinovat právě tyto dva požadavky a vytvořit neotřelý doplněk exteriéru. Více informací o inovaci komínové hlavy UNI Final i o dalších novinkách v sortimentu Schiedel naleznete na webu www.schiedel.cz.

Chcete-li získat unikátní sadu Schiedel Uni Plus za 1 korunu, zúčastněte se soutěže o tuto sadu na stránkách www.dumazahrada.cz a staňte se šťastnými majiteli prvotřídního komínu!