Sídlo v Surrey leží na pozemku o rozloze přibližně jednoho hektaru. Velkou část pozemků zabírají lesy, což potenciálním majitelům zaručí opravdu dostatek soukromí před zvědavými sousedy či kolemjdoucími. V blízké vesnici Cobham mají svá sídla také britská tenisová hvězda Andy Murray a bývalý hráč Chelsea John Terry. Hollywoodský herec (60 let), známý svými rolemi ve filmech Zorro a Interview s upírem, koupil tuto nemovitost v roce 2015 se svou přítelkyní Nicole Kimpel krátce po rozchodu s druhou manželkou Melanií Griffithovou.

Dům s pěti ložnicemi nabízející obytný prostor o ploše 500 čtverečních metrů byl navržen v roce 2005 německou architektonickou firmou Huf Haus, která se specializuje na montované domy snoubící dřevo a sklo ekologickým způsobem. Minimalistický designový styl nabízí prostor zaplavený světlem díky oknům, jež jsou v téměř celém domě od podlahy ke stropu.

Sídlo má celkem tři poschodí. V přízemí nejdete otevřený obytný prostor s hlavními místnostmi, včetně jídelny, obývacího pokoje, kuchyně, pracovního a herního prostoru a také šatny.

Každý pokoj byl laděn do neutrálních tónů, s bílými stěnami a krémovými kamennými podlahami, což nabízí výrazný kontrast k černým dřevěným trámům domu, přičemž nábytek, jenž si osobně Antonio Banderas a Nicole Kimpel vybírali, vnáší do interiéru příjemné barevné odstíny.

„Motýlí dělená střecha propouští ve třech podlažích domu spoustu přirozeného světla. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s šatnou, která sama má rozlohu téměř 13 metrů čtverečních, a vlastní koupelnou. Dvě další ložnice s manželskými postelemi jsou umístěny na druhé straně stejného patra a je mezi nimi společná koupelna.

Každý z pokojů v prvním patře má vlastní balkon, který přináší spoustu slunečního světla. V prvním patře je také mezipatro, které lze využít jako studovnu, pracovnu nebo zkrátka další místnost k jakémukoli účelu. Zbylé dvě ložnice se nacházejí ve druhém patře a lze je využívat jako dětské pokoje nebo ložnice pro hosty.