Po čtyřech letech vlastnictví prodal mistr světa Formule 1 Lewis Hamilton svůj penthouse v Tribece za 49,5 milionu dolarů. Závodník koupil nemovitost za 43,9 milionu dolarů, takže i když na prodeji nyní vydělal, původní cenu musel výrazně snížit. V roce 2019 chtěl totiž střešní byt prodat za 57 milionů dolarů.

Penthouse s pěti ložnicemi, šesti koupelnami a dvěma parkovacími místy se nachází v horní části přestavěné továrny na vázání knih, která byla postavena v roce 1883. Prostor jednotky o rozloze 2712 metrů čtverečních je rozdělen do tří podlaží, z nichž nejvyšší je vybaveno salonkem, který se otevírá na venkovní terasu o rozloze 1036 metrů čtverečních.

Na prostorné terase se nachází venkovní kuchyně, jídelní prostor se spoustou míst k sezení a především rozsáhlý bazén. Velké množství obloukových oken a borovicové trámy zaplavují loftový prostor světlem a vytvářejí klidnou a luxusní atmosféru. V mnoha mramorem vyzdobených koupelnách jsou hluboké vany. Na jiném místě budovy jsou pro obyvatele domu k dispozici také turecké lázně a 70metrový bazén.

Lewis Hamilton, rodák z Velké Británie, není zdaleka první hvězdou, kterou budova přitahuje. Mezi mnoha celebritami, které si zde v průběhu let pořídily honosné domovy, jsou například Harry Styles, Rebel Wilson, The Weeknd, Justin Timberlake, Jessica Biel, Jake Gyllenhaal nebo Meg Ryan. Ale i když Hamilton budovu opouští, s touto luxusní čtvrtí na Manhattanu ještě neskončil. V roce 2019, krátce předtím, než dal na trh tento střešní byt, si Hamilton koupil jiný penthouse v Tribece jen dvě minuty od tohoto domu za 40,7 milionu dolarů.