Přírodní linoleum Gerflor přijali za své největší ze světových architektů. Důvody se nemění a platí i dnes: linoleum Gerflor je vysoce funkční, přirozené a je k dispozici v unikátní nabídce dezénů a barev, takže se tento výrobek přizpůsobí i těm nejnáročnějším projektům! Navíc je k dispozici také v kompaktním, akustickém nebo sportovním provedení.

Kromě aktualizace nesmrtelných dezénů typu Marmorette, Colorette a Uni Walton můžeme v kolekci najít i dezény, připomínající vlny moře z pohledu z výšky (Arabesque) nebo kontrastní dezén Flow. Důležitým prvkem této kolekce je i idea „Mix & Match“, tedy barevné propojení jednotlivých řad s cílem vytvořit jednu velkou „superkolekci“, v jejímž rámci je možné materiály vzájemně kombinovat.

Klíčovým estetickým prvkem je ultra matný povrch, vytvořený díky nové revoluční povrchové úpravě Neocare. Matný efekt v kombinaci s tradiční dvouvrstvou výrobní technologií eliminuje riziko prorýsování jutového podkladu a také maskuje drobné nepřesnosti podkladu nebo tahy lepidla.

Odolnost a zdraví jsou klíčové výhody linolea Gerflor. Probarvená struktura výrobku je zárukou dlouhotrvajícího vzhledu, silnou stránkou je také mimořádná odolnost proti opotřebení – krytina je přizpůsobena vysoké pochozí mechanické zátěži. Linoleum vyniká také vysokou odolností proti mikro poškrábání. Certifikáty nezávislých laboratoří na antivirální a antibakteriální účinky garantují architektům a jejich zákazníkům hygienické řešení, přírodní linoleum Gerflor se díky velmi nízkým emisím (TVOC < 10 mikrogramu/m3 po 28 dnech) řadí mezi absolutní špičku, pokud jde o kvalitu vzduchu v interiéru. Povrchová úprava Neocare™ se snadno čistí a vytváří bariéru proti špíně a skvrnám.

K odolnosti a zdraví se u linolea Gerflor přidává pocitový komfort. Pružný a měkký povrch je vhodný i pro děti, akustický komfort přináší útlum zvuku až o 19 dB. Krytina je vhodná i pro podlahové topení, což je zárukou tepelné pohody. Tvůrci interiérů ocení svobodu volby, opírající se o široký výběr dekorů a barev. Matný efekt a možnost kombinace a sladění různých dekorů jsou pomyslnou třešinkou na dortu.

Více informací o přírodním linoleu Gerflor včetně katalogů, návodů a technické dokumentace najdete na www.gerflor.cz