Nový dům Lionela Messiho stojí na pozemku o rozloze 1 600 metrů, nechybí ani 50metrová část pobřeží, kde jsou také mola pro dvě lodi. Koupě domu vyšla fotbalistu na zhruba 270 milionů korun.

Tento dům není první Messiho nemovitost na Floridě

Messi přitom už další dvě nemovitosti na Floridě vlastní. V roce 2019 koupil velký byt zabírající celé patro luxusního bytového komplexu. V roce 2021 si pořídil celé deváté patro v mrakodrapu Regalia.

Podívejte se, jak vypadá Messiho nový dům:

Zdroj: Youtube

Kombinace černé, bílé a zlaté

V domě najdete spoustu třpytivých působivých lustrů, ale také kombinaci krémové a černé barevné palety. Nechybí ani práce s geometrickými tvary u nábytku – rovné linie se střídají s oblými prvky. Celý prostor působí elegantně.

Na zařizování domu se podílela interiérová designérka Lori Morris. Velké místnosti jsou zdobeny čalouněním na stěnách, zlatou barvou, ale také vysokými stropy. Díky velkým oknům je prostor dokonale prosvětlen. Ve vstupní hale naleznete také 27metrovou kopuli.

V domě je vše potřebné

Italská kuchyň zahrnuje luxusní spotřebiče, vaření zde bude radost i díky velkému ostrůvku. V domě se může ubytovat spousta přátel. Každá z ložnic je zařízena jako menší apartmán.

K domu náleží také domácí posilovna a wellness, salonek, kancelářské prostory, terasa či vyhřívaný bazén.

Zdroj: fortune.com, cbsnews.com, mansionglobal.com