Poté co slavný fotbalový útočník Cristiano Ronaldo podepsal smlouvu se saúdskoarabským klubem Al-Nassr, se minulý týden přestěhoval do Saúdské Arábie. Bydlí v Kingdom Tower, v jedné z nejvyšších budov v zemi.

O přestupu Cristiana Ronalda i o jeho bydlení najdete vše zde:

Zdroj: Youtube

Dostal jeden z nejlepších apartmánů, které může Rijád nabídnout. Rozkládá se ve dvou patrech na 2 595 metrech čtverečních a nabízí nejkrásnější pohled na celé město. Cena tohoto apartmá není uvedena ani na internetových stránkách hotelu a je třeba si ho rezervovat soukromě, stejně jako vedlejší královské apartmá. Menší prezidentské apartmá si však lze rezervovat online a cena za noc činí 3300 liber.

Apartmá je vybaveno elegantní jídelnou, spíží, obývacím pokojem, mediální místností a pracovnou pro manažery. K dispozici jsou v hotelu tenisové kurty, restaurace, masáže a lázně se saunou a parní lázní.

Pokud by chtěl Ronaldo se svou ženou prožít romantiku, hotel mu může nabídnout exkluzivní večeři na Sky Bridge, na vrcholu věže Kingdom Tower, která je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Rijádu.

Zdroj: profimedia.cz, dirt.com