Madonna chce vydělat na prodeji sídla v kalifornském Hidden Hills. Jen rok poté, co ho koupila od The Weeknda za 26 milionů dolarů, se dům snaží prodat o 7 milionů více. Kromě toho, že Madonna zařídila v menším domku posilovnu a taneční studio, vypadá vše stejně, jako když ho zakoupila. Není tedy jasné, proč je cena po jednom roce tak vysoká.

Madonna prodává dům Madonna prodává dům Autor: Profimedia

Ať už je to jakkoliv, dům je skutečně překrásný. K těm nejpozoruhodnějším prvkům sídla patří dvoupatrová stěna s okny, do níž jsou zasazeny vstupní dveře a skrze kterou proudí světlo do foyer. Stejně působivý je také osvětlený vinný sklípek, kuchyně s dvěma ostrůvky, domácí kino a hudební salonek. 

Madonna prodává dům Madonna prodává dům Autor: Profimedia

V hlavním domě se nachází sedm ložnic s vlastním sociálním zařízením a hlavní apartmá se dvěma šatnami, parní sprchou a kamennou vanou. Dům pro hosty nabízí další dvě ložnice, dvě koupelny a plně vybavenou kuchyň.

Madonna prodává dům Madonna prodává dům Autor: Profimedia

Neméně luxusní je i pozemek posetý sekvojemi a svěžími zelenými trávníky. K dispozici je dvůr, ze kterého se vjíždí do garáže. Tu The Weeknd upravil na diskotéku. Na zahradě se nachází také infinity bazén se slanou vodou, lázně pro 10 osob, venkovní kuchyně a basketbalové hřiště.

Zdroj: Profimedia.cz, Dirt.com

Čtěte také

Hypotéka

Čtěte také

Hypotéka 2022: V čem se zpřísnily podmínky?