Kanadský herec a komik Mike Myers investoval své peníze do nádherného podkrovního bytu o rozloze téměř 400 čtverečních metrů! Byt je vybaven čtyřmi ložnicemi, kde každá má svou vlastní koupelnu.

Mike Meyers si koupil byt za 15 milionů dolarů Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Tento nový byt kopíruje předchozí Myersův apartmán, co se týče estetického provedení. Důraz je kladen na spoustu čistých linií, teplého dřeva a průmyslových detailů. Pozoruhodná jsou velká klenutá okna, kterých je v bytě celkem 14, dřevěné trámy a sloupy a velkorysý otevřený prostor.

K dispozici je také soukromý výtah, který se otevírá přímo do vstupní haly. Mike Myers neopomněl ani na kuchyň s jídelním stolem od Christophera Peacocka, pracovní deskou z pravého mramoru, těmi nejkvalitnějšími spotřebiči od firmy Wolf and Sub-Zero a luxusním barem. Apartmá je vybaveno i dvěma šatnami, podlahovým vytápěním, koupelnou s parní sprchou a volně stojící vanou.

Mike Meyers si koupil byt za 15 milionů dolarů Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Samotná budova nabízí 24hodinového vrátného a recepční obsluhu, má rezidentního správce a samozřejmě nechybí ani perfektní bezpečnostní zařízení. V domě se nachází herna pro děti, krytý plavecký bazén, fitness centrum s tureckými lázněmi, sklep s řízenou teplotou skladování vína a střešní terasa o rozloze téměř 450 metrů čtverečních.