Dům bez zahrady či zahrada bez domu, to je nedokončený příběh. Dnešní doba navíc nenahrává možnosti si rychle a finančně dostupně pořídit nemovitost. Vše má ale řešení.

Dům, který roste

Může to znít zvláštně, ale i dům může růst. A díky tomu se pro vás může stát získání bydlení jednodušší. Díky stavbě z modulů si můžete stavbu naplánovat podle stávajících potřeb. Pokud např. teprve plánujete rodinu nebo se pomalu, ale jistě rozrůstáte, můžete začít od nezbytných místností pro bydlení. A podle budoucích potřeb můžete přistavět další moduly, vč. „vejměnku“ pro rodiče.

LIDO Autor: rychlydomov.cz

SAN MARINO Autor: rychlydomov.cz

Můžete bydlet velmi brzy

Naše snaha je neprodlužovat stavbu. Po úvodních konzultacích a zjištění vašich potřeb se pustíme do práce a modulový dům vám mimo váš pozemek připravíme. Každý materiálový prvek, každý modul je precizně připraven v továrních podmínkách našimi zkušenými odborníky. Hotový skvost vám přivezeme na určené místo a dotvoříme ho do dohodnuté podoby.

Pokud chcete začít bydlet ještě rychleji, zajistíme vám dům mobilní, a to zase dle vašich představ.

VENEZIA Autor: rychlydomov.cz

CHIOS Autor: rychlydomov.cz

„Stavíme domy, ve kterých se budete cítit bezpečně.“

Dnešní doba spojená se stoupající inflací a doba nedávná spojená s pandemií mnohým tzv. nabourala plány s pořízením vlastní nemovitosti. S úsporami nepomůžeme, ale snížit náklady na bydlení a zkrátit čekací dobu při stavbě, to je to, s čím pomoci umíme.

Naším úkolem je dům dodat maximálně do 90 dnů od podpisu smlouvy.

SMALL POD Autor: rychlydomov.cz

Postavíme cokoliv

Naše nabídka zahrnuje mobilní domy, modulární domy, sanitární domy, lázeňské domy, rekreační či zahradní domy a mnohé další.

Mobilní domy vyrábíme z kvalitních a životnímu prostředí šetrných materiálů. Většina z nich je navíc plně recyklovatelná. Samotná stavba je energeticky nenáročná, v některých případech může být i energeticky soběstačná (a to díky solárním panelům, solárnímu ohřevu vody, čističce na vodu, vlastní studni).

Modulární domy nestavíme z kontejnerů. Jednotlivé modulární konstrukce se skládají z lehké a odolné dřevěné konstrukce tvořené sadou nosných sloupů, nosníků, překladů a žeber. Všechny stěny, stropy a podlahy jsou opatřeny velmi účinnými materiály pro tepelnou, akustickou a vlhkostní izolaci. Průřezy konstrukce a její hustota jsou voleny v závislosti na typu stavby a požadavcích, které musí moduly na dané stavbě splňovat - ekologické požadavky, funkčnost, právní normy, možnosti přepravy a mnoho dalších.

SHERATON Autor: rychlydomov.cz

Se vším vám rádi pomůžeme

Zavolejte nám na +420 725 999 129 nebo napište do e-mailu na adresu larkfactory@larkfactorycz.cz. Protože víme, s jak významným snem vám můžeme pomoci, jsme s vámi schopni komunikovat každý den, tedy i o víkendech.

Více informací na rychlydomov.cz nebo nás navštivte na veletrhu FOR ARCH ve dnech 20.-24. 9. 2022.

SANKT MORITZ Autor: rychlydomov.cz