Autor: archiv Spousty novinek a nápadů, jak lépe bydlet, nabídne letošní výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu BYDLENÍ 2005. Její brány se na Výstavišti Flora Olomouc otevřou ve dnech 20. – 23. října.

11. ročník oblíbené prodejní akce olomouckého výstaviště s mottem „BAREVNÉ BYDLENÍ“- přinese především mimořádně pestrou nabídku zařízení bytů, kuchyňských sestav, vybavení ložnic, dětských pokojů, nábytku zahradního a chatového, speciálního vybavení pro zdravotně postižené a zařízení kanceláří. Nebudou chybět ani potřebné doplňky od podlahových krytin, bytových textilií, osvětlení, skla, keramiky až po elektrospotřebiče a zabezpečovací zařízení.

Autor: archiv Doprovodný program výstavy nabídne odborné poradenství na témata spojená s moderním bydlením a životním stylem. Velké i malé návštěvníky určitě zaujmou ukázky prací lidových řemeslníků spojené s prodejem tkaných, drátovaných, řezbářských či malovaných výrobků i ukázky aranžování živých a sušených květin.

K zajímavostem letošní výstavy bude patřit expozice historického nábytku a doplňků zapůjčená z Muzea Komenského v Přerově.

Vstup na výstavu je bezplatný, návštěvníci se při nákupech mohou těšit i na veletržní slevy.

Bližší informace o chystané akci naleznete na www.flora-ol.cz.