Čerstvě zrekonstruovaný dům se nachází blízko Calabasas, západního předměstí Los Angeles. Výměra pozemku dosahuje jednoho hektaru. K domu vede dlouhá příjezdová cesta, která se táhne až ke garáži pro tři automobily a širokému dvoru v přední části domu. Zadní část domu přiléhá k rozsáhlému svahu.

Luxusní dvoupatrová vila o 513 metrech čtverečních se otvírá do velkého prostorného foyer s podlahou vydlážděnou sněhově bílými dlaždicemi a designovým schodištěm vedoucím do druhého poschodí. Z haly je krásný výhled do zahrady s terasou. Z foyer vedou dveře do obývacího pokoje, velké jídelny s kuchyní, uprostřed níž stojí pracovní ostrůvek, a do knihovny, která zároveň slouží jako pracovna. V přízemí se rovněž nachází útulný salonek s francouzskými okny vedoucími na terasu a krbem a také malý kinosál s promítacím plátnem a barem.

Shaquille O’Neal Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Ve druhém patře se nacházejí ložnice a pokoje pro hosty. Hlavní ložnice majitelů má přilehlou vlastní koupelnu s luxusní velkou vanou, ale také s krbem a posezením či přilehlou šatnou. Další dva pokoje mají koupelnu společnou, ale rovněž luxusně vybavenou.

Shaquille O’Neal Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Pozemek, na kterém je vila postavena, je rozdělen na zadní část tvořenou svahem sloužícím jako přirozený plot, a na přední část, kde se nachází terasa s veškerým vybavením na grilování a zahradní party, bazénem a vířivkou skvěle zakomponovanou do okolní zeleně. Nevzhledný plot, který vede kolem bazénu, je pouze dočasně nainstalovaný jako bezpečnostní prvek kvůli ochraně dětí, nicméně do budoucna se počítá s jeho odstraněním.

Nádherná vila v tudorovském stylu je opravdu velkolepým bydlením pro basketbalovou ikonu, jakou Shaquille O’Neal bezpochyby je.