Vidina bezpracného úklidu většinou zaujme snad všechny členy rodiny, a tak se robotické vysavače Goddess čím dál častěji zabydlují především v rodinách s malými dětmi nebo domácími mazlíčky.

Díky pravidelné údržbě podlah a koberců se denně můžete těšit z uklizených místností, a co je nejlepší, bez námahy. Už se nemusíte bát nečekaných návštěv. Jednoduše zapnete robot stiskem jediného tlačítka a vysavač uklidí za vás! Automaticky se pohybuje po podlaze místnosti a uklízí ji sám bez jakékoli pomoci. Vhodný je především na úklid dřevěných podlah, dlažby, linolea a koberců s nízkým vlasem. Robotický vysavač Goddess může pracovat naprosto samostatně díky nastavitelnému časovači. Na určitou hodinu lze nastavit start vysavače i opakovaný úklid. Vysavač tedy nejlépe využijete právě v době vaší nepřítomnosti.

Dvojitý rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na kobercích. Speciální postranní kartáč rotačním pohybem pečlivě vymete prach a špínu podél stěn a rohů, přisune je k sacímu otvoru, kde jsou následně vysáty do zásobníku na nečistoty. Ten je umístěn v těle vysavače, odkud je lehce vyjímatelný a omyvatelný.

Robotický vysavač Autor: Reklama Autor: Reklama

Nebojte se, nespadne!

Díky citlivým senzorům dokáže vysavač předcházet také pádu ze schodů. V přední části vysavače je nárazník z měkkého plastu pro bezpečné potkávání s překážkami, vysavač nezanechává na podlahách šmouhy ani škrábance. Se svým ergonomickým tvarem pohodlně vjede pod postele, pohovku i nábytek. Pomocí postranních kartáčků smete smítka i v rozích. Už se nikdy nebudete muset zohýbat a plazit po kolenou po podlaze, abyste uklidili právě tato špatně dostupná místa.

Nízká spotřeba

Výhodou robotického vysavače je velmi nízká spotřeba energie. Inteligentní systém zajišťuje, aby po skončení úklidu nebo v případě slabých baterií vysavač sám vyhledal nabíjecí stanici, kde se automaticky nabije pro další činnost.

Je praktický a bezpečný - ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky.

Robotický vysavač Autor: Reklama Autor: Reklama

Má vkusný elegantní design a spoustu speciálních funkcí a vlastností. S vysavačem Goddess je úklid radost a pohoda! Vyzkoušet můžete model CL 490 v červené barvě s dvojitým rotačním kartáčem a třemi režimy úklidu.

Robotický vysavač Goddess zajistí dokonalý úklid 3 způsoby pohybu, mezi nimiž vysavač náhodně volí do spirály, kolem zdí a náhodně.

Dobu vysávání lze nastavit na 20, 40 nebo 60 minut, úměrně dle velikosti místnosti a znečištění koberců a podlah. Na nabíjecí stanici můžete ovládat vestavěný časový plánovač úklidu, na němž si nastavíte různé kombinace dnů a časů v týdnu, kdy má vysavač Goddess začít uklízet. Vyšší třídu představuje model CL 590 v barvě [bílé]((http://www.eproton.cz/vysavac-roboticky-goddess-cl-590w-bily-/184740.html?utm_medium=link&utm_source=dumazahrada.cz&utm_campaign=goddess "CL 590" "bílé") a černé s dvojitým rotačním kartáčem. Má senzory pro rozpoznání překážek a UV lampu, která dezinfikuje podlahu od choroboplodných zárodků.

Robotický vysavač Autor: Reklama Autor: Reklama

Vysavač má vyjímatelný zásobník na nečistoty s filtrem. Po nasazení nástavce na mopování společně s navlhčenou textilií můžete využívat funkci mopování pro stírání prachu na hladkých podlahách.

Robotický vysavač Goddess CL 590 zajistí dokonalý úklid několika způsoby pohybu, které jsou ve směrech do spirály, kolem zdí, kolem překážek, lineární a náhodný. Pro úklid je možné zvolit vhodný typ programu, a to lokální - vysavač bude na ploše asi 1 m vysávat v režimu spirály po dobu 4 minut, nebo automatický - vysavač bude automaticky uklízet za použití všech pohybů, a to až 100 minut.

Tento model má navíc dvě rychlosti pohybu, které lze zvolit podle velikosti místnosti a požadované intenzity čištění.

Součástí balení je nabíjecí stanice, dálkové ovládání, virtuální zeď, náhradní postranní kartáč, filtr, nástavec pro mopování, čisticí kartáček.

Více informací na www.Goddess.cz.