Začneme tím nejdůležitějším, tedy cenou – 190 milionů dolarů, v přepočtu tedy 3,8 miliardy korun. Tuhle cenovku asi nemůže zaplatit jen tak někdo. Ostatně ani jen tak někdo ji nemůže vymyslet a požadovat. Tady ovšem nebydlela popová hvězda ani majitel firmy na počítače. Tenhle domek si pořídil a vypiplal John Rudey, prezident a předseda správní rady firmy American Forest Services, tedy jakýchsi LČR na americký způsob.

NEJ- SVĚTA:

Dům s názvem Copper Beech Farm má užitnou plochu v obývaných podlažích 1400 čtverečních metrů a dalších 650 m² je k dispozici v suterénu a na půdě. Ostatně sklep chtěl majitel ještě využít. Plánoval sem přesunout celou kuchyni, aby nepřekážela v domě.

nejdražší dům amerikyV budově najdeme i spoustu dalších zajímavých drobností, jako trubkové telefony z dob před elektrikou nebo spací terasy z doby, kdy neexistovala klimatizace.

A co dalšího tato krásná nemovitost nabízí? Třeba skleníky, jabloňový sad, zahrady, 550 metrů dlouhou příjezdovou cestu, 23 metrů dlouhý bazén či tenisový kurt.