Nyní tak například zjistíte, zda pračka doprala, i ve vašem smartphonu, kterým ji můžete ovládat, zapínat i vypínat. Absolutní jedničkou v tomto segmentu jsou super prémiové pračky z řady Crystal Blue - Samsung WW9000 a Samsung WW7000, jež jsou k dostání ve všech pobočkách Electro Worldu. Tyto pračky perou ekonomicky, ekologicky, efektivně a hlavně vám ušetří spoustu času, který budete moci věnovat svým blízkým. Užili byste chytrou pračku ve své domácnosti? S rozhodnutím pomohou odborníci z Electro Worldu.

Trend efektivního praní

Foto: Electro World Autor: Oficiální zdroj Foto: Electro WorldAutor: Oficiální zdroj

Otázku efektivního praní řeší snad každá rodina, ať již z ekologického, nebo ekonomického hlediska. Jaká dávka pracího prostředku a aviváže je optimální? Nechte určení té správné dávky na chytré pračce. Díky technologii čtyř senzorů totiž dokáže sama nadávkovat potřebné množství pracího prostředku či aviváže podle stupně zašpinění prádla, druhu tkaniny a jeho množství.

Pračka WW9000 je navíc vybavena také unikátní moderní technologií EcoBubble, která při praní produkuje aktivní pěnu, díky níž dochází k dokonalému rozpuštění pracího prostředku, a tím zefektivnění pracího programu. Výborného výsledku praní tak dosáhnete i při nízkých teplotách. Pračka má také předpřipravené prací cykly zaměřené na šest různých druhů skvrn, se kterými se nejčastěji potýkáme: program Gardening (zahradničení) na nečistoty od trávy nebo bahna, Cooking and Dining (vaření a stolování) na mastné skvrny od jídla či program Active Kids (aktivitní děti), který se vypořádá se špinavým oblečením všech malých „raubířů“.

Pračka jako ozdoba vaší domácnosti

Pořiďte si pračku, kterou vám bude závidět každá návštěva, pračku, která se stane šperkem vašeho domova. Moderní tvary a hladké křivky jsou tím, co právě letí. Model WW9000 značky Samsung byl vytvořen tak, aby odpovídal nejmodernějším nárokům. Tým designérů nahradil původní otočné tlačítko volby programů dotykovým displejem a dávkovač na prací prášek i aviváž integroval přímo do pračky. Vznikl tak domácí spotřebič s nadčasovým vzhledem, který zaujme na první pohled. Praní tak bude mít nejen skvělé výsledky, ale i jedinečný styl.

Chytrá domácnost

Samsung WW9000 nabízí jednoduché propojení vašeho chytrého telefonu s pracími programy. Pračku je tak možné ovládat prostřednictvím aplikace na dálku, aniž by byli spotřebitelé přítomní doma či přímo u spotřebiče. Díky této aplikaci může uživatel ve smartphonu pračku zapnout či vypnout, má také přehled o právě probíhající fázi pracího cyklu. Jasně tak vidí, kolik času zbývá do konce praní.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti designu a vlastnostech praček Samsung do jakékoli prodejny Electro World v České republice. Rádi vám poradíme s jejím výběrem a všechny funkce pečlivě vyzkoušíme. Ve spolupráci se společností Samsung jsme pro vás v Electro Worldu připravili také prémium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám domů, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti. Navíc lze nákup v rámci prémiového servisu rozložit do 10 měsíčních splátek, a to bez navýšení úroků.