Keramický multifunkční rýžovar

Novinka od značky Catler spojuje moderní technologie a tradiční postupy. Keramický rýžovar CR 600 má ručně vyrobenou vnitřní nádobu ze směsi kaolinu a sopečného bahna s přidáním rud a vzácných minerálů Maifanu, kamene zdraví, a Kunzitu – drahokamu, který pomáhá udržovat imunitu v rovnováze. Je vypálena na 1 200 °C, a díky tomu je velmi odolná, nepřilnavá a zdravotně nezávadná. Díky přednastaveným programům v ní můžete kromě bílé a hnědé rýže připravit také dušené maso, polévky nebo kaše. O snadné ovládání se stará dotykový displej, na němž můžete nastavit přesnou teplotu a nabízí i funkci udržení teploty.


Doporučená cena: 2 989 Kč

Více na www.catler.cz

Horkovzdušná fritéza s Wi-Fi

Inovativní horkovzdušná fritéza Rohnson R-2834 SmartChef XL Wi-Fi reprezentuje spotřebiče pro moderní dobu. Umožňuje fritování bez typického zápachu a především s nízkým obsahem tuku – a to až o 80 % oproti běžné přípravě. Na velkém LED dotykovém displeji si můžete vybrat z 6 přednastavených programů, díky funkci Wi-FI můžete propojit fritézu z chytrou aplikací, v níž najdete desítky receptů pro každodenní vaření.

Podívejte se na zdravou přípravu jída

Zdroj: Youtube

Vnitřní nádoba má objem 8 litrů, takže hravě zvládnete nasytit i početnou rodinu. Samozřejmostí je funkce časovače s automatickým vypnutím, praktické je i připomenutí promíchání. Bezpečný provoz pak zaručuje tepekně izolovaná rukojeť a ochrana proti přehřátí.

Doporučená cena: 2 399 Kč

Více na eshop.rohnson.cz