S úžasným dekorem i barvou terakoty a také betonu přichází belgická značka Quick-Step a nadčasovými retro krytinami vás chce oslnit švédský výrobce Kährs.

Uvažujete o nové laminátové podlaze? A dokážete ji sami instalovat?

Zdroj: Youtube

Kolekce Muse, dekory Terakota i Beton botanický

Nové dekory kolekce laminátových podlah Muse od Quick-Step jsou ideální pro všechny, kdo chtějí zaujmout. Poutavé tóny terakoty se projevují jak v designu, tak hřejivých barvách. Prakticky jde o laminátové dílce o rozměrech 120 x 39,6 x 8 mm, podlaha patří do zátěžové třídy 32 a lze ji použít i do koupelen.

Stejné parametry platí také pro další nový dekor nazvaný poněkud netradičně Beton botanický. Tato laminátová podlaha z dálky evokuje beton a z blízka máte pocit, jako kdybyste šlapali po drobných rostlinách. Designéři se inspirovali skutečnými planě rostoucími květinami.

Kolekce Beyond Retro fandí dřevu

Nová kolekce třívrstvých dřevěných podlah je oslavou minulých desetiletí výrobce Kährs, odtud také plyne její název – Beyond Retro. Všechny dekory spojují dva prvky: povrch s ultra matným lakem, který nechává více vyniknout krásu dřeva, přitom vypadá jako olej. Druhým jednotícím elementem je možnost volby formátu. Podlahy se prodávají jako 1lamelové (200 x 18,7 x 1,5 cm), tedy klasické prkno, ale současně i v takzvaných parketových rozměrech (3lamelové, 242,3 x 20 x 1,5 cm).

Zdroj: Kratochvíl Parket Profi, Quick-Step