Přednosti plastového střešního okna jsou již všeobecně známé – dlouhá životnost a prakticky žádná údržba. Roto je navíc ohleduplné k životnímu prostředí, protože plastové střešní okno Roto Designo je vyráběno z materiálu, který je recyklovatelný. Je však pravda, že dřevěné střešní okno a jeho teplý tón má své kouzlo.

V současné době Roto nabízí možnost, jak propojit útulnou atmosféru dřevěného vzhledu okna s funkčností a praktičností střešního okna plastového.

Dekorové fólie Roto

Okna Roto 5 Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Kyvné střešní okno Roto Designo R4 a výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 nabízí společnost Roto kromě ve standardní bílé barvě také v odstínu Borovice a Zlatý dub, a trefí se tak do vkusu a potřeb každého zákazníka. Zároveň se svým dřevěným dojmem vždy přizpůsobí vzhledu a barevnosti interiéru a v podkroví mohou vzniknout nejrůznější designové kombinace a hry barev, aniž by bylo nutné se zříkat výhod plastového bezúdržbového profilu. Stejně jako samotný plastový profil jsou totiž také dekorové fólie z materiálu, který se snadno udržuje, a starost o ně je minimální.

Vnitřní ostění Roto také v barvě dřeva

Vzor povrchu v barvě zlatý dub Autor: Oficiální zdroj Vzor povrchu v barvě zlatý dubAutor: Oficiální zdroj

Plastové vnitřní ostění Roto se vyznačuje snadnou montáží, ale především moderním a přirozeným vzhledem. Je odolné proti vlhku a v podstatě bezúdržbové, takže je výborným doplňkem střešních oken Roto. Kromě vnitřního ostění v bílé barvě nabízí Roto také odstín Borovice a Zlatý dub, a umožní tak zalít podkroví příjemným teplým dřevěným tónem.

Střešní okna Roto Designo i vnitřní ostění jsou vysoce hodnotné, nabízejí moderní vzhled a technologii budoucnosti. Nic jiného se ani od výrobků Roto nesmí očekávat.