Firma HELUZ IZOS představí v rámci expozice interaktivní prezentaci izolačních skel. „Umožní návštěvníkům na vlastní oči prozkoumat různorodou nabídku našich produktů, které efektivně využívají sluneční energii k redukci energetických nákladů. Současně představíme inovovanou verzi modelu ENERGY+. Kromě využití sluneční energie nabízí také zvýšený akustický útlum a zároveň se pyšní vyšší bezpečnostní třídou. To vše v jednom izolačním skle, které je ideální pro jakékoli okno. Zkrátka, tři benefity v jednom produktu,“ představuje Andrea Stejskalová, marketingová manažerka HELUZ IZOS

Další část expozice bude věnována tematice zlepšení akustického komfortu v rodinných domech a bytech. „Dlouhodobé vystavení vysokému hluku může vyvolat negativní zdravotní důsledky. Z tohoto důvodu se zaměřujeme na prezentaci různých variant akustického izolačního zasklení z naší řady IZOS Acoustic, které představují efektivní řešení pro minimalizaci hluku,“ pokračuje manažerka.

„Důležitým prvkem našeho výrobního portfolia je izolační bezpečnostní sklo. Tento stavební prvek hraje klíčovou roli v moderních stavbách jako efektivní bariéra proti zlodějům a vandalům, ale je často přehlížen při výběru oken a dveří,“ dodává Andrea Stejskalová. I o něm najdou návštěvníci informace na stánku.

Co bude ale opravdu extrémně vizuálně zajímavé, je řada skel s digitálním potiskem IZOS DESIGN. Toto inovativní řešení nabízí nekonečné možnosti pro vyjádření kreativity a umožňuje vytvořit jedinečný interiér i exteriér přizpůsobený potřebám a představám designérů, architektů a především investorů.