Pampeliška na tisíc způsobů. Pampeliška žlutá, ochmýřená i letící vzduchem. Pampeliška krásná a křehká. Ty všechny odstíny pampelišek můžete mít, když si domů pořídíte dekory s pampeliškami. A můžete je mít prakticky kdekoliv.

Pampelišky tapeta Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Nalepte si ji na zeď. Na našem trhu je hned několik zajímavých pampelišek, které se mohou rozletět po vaší zdi. Samolepicí tapety jsou jednoduché na instalaci a vytvoří fantasticky plastický motiv. Ceny se pohybují od cca 160 Kč (25 x 60 cm) až po tisíce u opravdu velkých kusů.Kuchyně Autor: JAP FUTURE Autor: JAP FUTURE

Využijte vlastností a možností designového skla Grafosklo. Do skla lze zatavit jak vámi vybraný grafický motiv, tak i například látku nesoucí dekor pampelišky či oblíbenou fotografii. Možnosti Grafoskla jdou ale ještě dál – do skla lze zatavit i herbářovanou rostlinku pampelišky!
kuchyně Autor: Trachea Autor: Trachea

Pampelišku můžete nechat vyniknout i přímo na povrchu nábytku kdekoliv v rámci interiéru, a to díky technologii Overface – digitální grafice aplikované na nábytkových dvířkách, ale i jiných plošných materiálech. Pampelišku, ale i jakýkoliv jiný motiv, si můžete nechat aplikovat i na pelest postele, obklad stěny či velkoplošně na šatní skříně.


Umyvadlo Autor: Dřevojas Autor: Dřevojas

Nechte si tento oblíbený motiv aplikovat na koupelnový nábytek, ale ochraňte jej sklem. To vám umožní například aplikaci i na velmi exponovaná místa, jako jsou koupelny. Na obrázku je model skříňky Image z kolekce Dřevojas.