Veletrh bude opět spojen s velmi navštěvovanými a tradičními veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FORNITURE, FOR OFFICE. Tento nový koncept souboru jarních výstav pro bydlení se osvědčil, sklidil velký úspěch a splnil očekávání. Návštěvníkům se tedy v druhé polovině března 2014 opět naskytne příležitost nalézt všechny informace na jednom místě.

Výstava Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Nepropásněte speciální akci, kterou pro návštěvníky připravil organizátor výstavy. Pokud se zaregistrujete na webových stránkách veletrhu www.vystavabydleni.cz, získáte 50% slevu na vstupenku. Za vstup na všechny veletrhy, konané na jednom místě, tak zaplatíte pouze 75,- Kč. Výstava bude otevřena každý den od 10:00 do 18:00 hodin, poslední den pak do 17:00 hodin.

Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany, návštěvníci, přijíždějící autem mohou využít komfortu velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají. Podrobnosti o akci najdete na: www.vystavabydleni.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu

na akci zve M.I.P. Group, a.s., organizátor Bydlení, nové projekty