Sekáček na česnek

Sekáček na česnek Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Nebaví vás sekat česnek? Mačkátko zase čistit? Je to na vás moc titěrné, jste z toho ulepení a tu vůni česneku nemůžete pak z prstů smýt? Tak použijte tenhle sekáček na česnek. Stojí 315 korun a je od americké značky Chef´n.

Opravdu vychytaný lis na česnek

Lis na česnek Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Máte přece jen radši klasické lisy a nechcete žádný sekáček? Tak tady je jeden opravdu vychytaný. Lisovací hlavice snadno pojme větší množství stroužků díky velkému plnicímu otvoru. Technické zpracování lisu umožnuje maximální zpracování suroviny bez nadbytečných zbytků. Síto v hlavici je výkyvné, nikoliv však volně odebratelné. Snadněji se tak čistí pod tekoucí vodou a je menší pravděpodobnost ztráty oddělených součástek, tak jak je tomu u lisů s vyjmutelnými částmi. Lis na česnek Brabantia stojí 475 korun.

Louskáček na ořechy s miskou

louskáček na ořechy Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Od nizozemského výrobce International Innovation Company pak pochází louskáček na ořechy i s miskou. Ořechy už nebudou skákat všude po stole, skořápky odpadávat na koberec. Stačí vložit ořech, zmáčknout a… A ještě něco – předtím musíte za louskáček zaplatit 529 korun.

Vakuové boxy na ovoce a zeleninu

vakuové dózy Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

V lednici zelenina rychle vadne. Ve vakuu, tedy bez přístupu vzduchu se jejich svěžest přece jen uchová o kus déle. A na to jsou ideální vakuové boxy Delimano. Sada tří boxů samozřejmě může skladovat nejen zeleninu a ovoce, ale i sýry, salámy a další potraviny. Nádoby Store It mají hermetický uzávěr, k němuž připojíte ruční vakuovou pumpu a s její pomocí odstraníte z nádob kyslík. Víka boxů jsou vybavena kalendářem, kde si můžete snadno vyznačit datum, kdy jste potraviny do nádoby uložili. Cena setu: 1090 Kč.

Dárek k Vánocům – Peugeot

mlýnky Peugeot Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Už dnes byste mohli začít myslet na Vánoce. Můžete svým blízkým koupit třeba Peugeot. Zbláznili jsme se? Ne! Tahle firma, která je známá především díky svým automobilům, patří ve světě kuchyní ke špičce mezi mlýnky na koření. Zatímco mezi auty patří Peugeot někam k průměru, mezi mlýnky je to Rolls-Royce. Elegantní dárkové balení, které obsahuje nerezové elektrické mlýnky Peugeot Elis sense na sůl a na pepř vybavené systémem pro volbu hrubosti mletí uSelect, balení soli a pepře a černý podtácek, je vhodným dárkem pro jakoukoli příležitost.