Auto plné cen, mezi které patří Xbox, osobní počítač vlastního výběru nebo Nokia Lumia 800, se draží principem holandské aukce.

Pro účast v soutěži:

Pošlete sms ve tvaru AUKCE X na telefon 900 11 09. Cena SMS je 9 Kč včetně DPH.

X je váš číselný tip, za který můžete auto získat (např. AUKCE 6 je váš tip, že auto bude vydraženo za 6 Kč).

Pokud váš tip bude nejnižší a unikátní, vyhráváte auto!

Stihnout to musíte v rozmezí od 15. 3. od 00:01 hodin do 30. 4. 2012 20:00 hodin. Cena jedné SMS je 9 korun a poslat jich můžete libovolné množství. Žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené.

Jedná se o tipovací soutěž, nabízenou částku nakonec neplatíte, výhra se předává zdarma. Soutěž technicky zajišťuje ATS s. r. o.

Pozor: suma musí být vždy zaokrouhlena na celé koruny. Zpět obdržíte SMS s informací, zda je částka nejnižší a zda je unikátní.

Cena jedné SMS je 9 Kč včetně DPH.

Jak to funguje?

Auto plné dárků získá ten, kdo nabídne nejnižší a zároveň unikátní částku. Unikátní částka je ta, kterou během trvání soutěže nenabídne nikdo jiný. (Příklad: pokud nabídnete částku 6 Kč a nikdo jiný stejnou nebo nižší nabídku nedává, je výhra vaše. Pokud ovšem stejnou částku jako vy nabídne i někdo další nebo jiný soutěžící nabídne nižší unikátní částku, má šanci na výhru on.)

O svých šancích na výhru jsou všichni soutěžící informováni SMS zprávami a až do uzavření soutěže se mohou pokusit tipovat znovu.

Pozor! Pokud je soutěžící v nějakém okamžiku zpětnou SMS informován o tom, že právě v tuto chvíli je jeho nabídka nejnižší a zároveň unikátní, ještě to automaticky neznamená, že soutěžící vyhrává, protože jej kdykoli do konce trvání soutěže může jiný soutěžící "přebít".

Počet odeslaných nabídek není limitován - čím více SMS nabídek zašlete, tím vyšší šanci na výhru máte.

Cena jedné SMS je 9 Kč a žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené!

Soutěžit můžete od 15. 3. do 30. 4. 2012.

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí od 00.01 hodin dne 15. 3. 2012 až do dne 30. 4. 2012 do 20.00.

Vítěze soutěže budeme kontaktovat a domluvíme s ním způsob předání výhry. Pozor! Jedná se o tipovací soutěž, nabízenou částku nakonec neplatíte. Pokud vyhrajete, výhru vám samozřejmě předáme zdarma.

Službu technicky zajišťuje ATS, s. .r. o., infolinka 776 999 199, www.premiumservices.cz