Podívejte se na nové plastové dlaždice FATRASTEP, které jsou od začátku až do konce vyrobeny v české společnosti Fatra, jež má velké a dlouholeté zkušenosti se vstřikovanými výrobky.

Plastové dlaždice FATRASTEP Lineris, cena 545 Kč/bal. Plastové dlaždice FATRASTEP Lineris, cena 545 Kč/bal. Autor: FATRASTEP

Pomocí dlaždic FATRASTEP rychle a jednoduše pozvednete vzhled terasy či balkonu o třídu výše. Jejich pokládka je velmi snadná a rychlá. Jednotlivé díly do sebe stačí jen zacvaknout a je hotovo. Pokládka vám v menších prostorech opravdu nezabere více než pár desítek minut. V případě potřeby můžete dlaždice také zkrátit na potřebnou velikost.

Dlaždice o rozměru 300 x 300 mm se snadno udržují a jsou odolné vůči UV záření, kolísání teplot a dalším vlivům v exteriéru. Navíc jsou plně v souladu s požadavkem na udržitelný výrobek a pomohou vám ochránit povrchy před poškozením, poškrábáním, vlhkostí apod.

Plastové dlaždice FATRASTEP Slateris, cena 545 Kč/bal. Plastové dlaždice FATRASTEP Slateris, cena 545 Kč/bal. Autor: FATRASTEP

Dlaždice FATRASTEP jsou vyráběny ve čtyřech různých odstínech v dezénu břidlice (Slateris), dlažby (Stoneris) a dřeva (Lineris). Pokud však hledáte pro svou terasu jedinečný vzhled, nemusíte se držet pouze jednobarevného řešení, ale můžete se pustit také do kombinací různých vzorů dlaždic. Výsledkem tak bude zajímavý vzhled, případně tak můžete i snadno docílit rozdělení různých zón na terase.

Výhodou je, že po sezóně můžete dlaždice snadno rozebrat a schovat a příští rok je zase bez problémů vytáhnout a použít.

Dlaždice FATRASTEP můžete již nyní koupit na www.efatra.cz.

Plastové dlaždice FATRASTEP Stoneris grey, cena 545 Kč/bal. Plastové dlaždice FATRASTEP Stoneris grey, cena 545 Kč/bal. Autor: FATRASTEP