Podzimní věnec

Bábovka ve tvaru věnce s podzimními motivy od značky Nordic Ware vám zpříjemní sychravé dny. Forma má průměr 30 cm a objem 2,36 litru, je vyrobena z kvalitního litého hliníku s nepřilnavým povrchem, který perfektně vede teplo a umožňuje snadné vyklopení.


Cena: 1 499 Kč

Jak na dokonalou mramorovou bábovku? Ve videu najdete postup krok za krokem:

Zdroj: Youtube

Sladké dary podzimu

S novou formou z nabídky značky Nordic Ware připravíte 9 kousků sladkého pečiva v krásných podzimních motivech ve tvaru dubového listí, žaludů a smrkových šišek. Vyrobena je z litého hliníku a má kvalitní nepřilnavý povrch, takže i přes složité tvary je snadné upečené moučníky vyklopit.


Cena: 1 499 Kč

Zapečeno!

Zapékací mísa Ultime francouzské značky Emile Henry je díky svému zaoblenému tvaru skvělým pomocníkem při přípravě italských lasagní. Využijete ji na další zapečené pokrmy ze zeleniny, masa, brambor nebo těstovin. Je vyrobena z vysoce kvalitní keramiky, která zvládne pečení v troubě do 270 °C, ohřev v mikrovlnce i zmrazení do -20 °C. K dispozici je v několika velikostech, které jsou navzájem stohovatelné, takže při skladování ušetříte spoustu místa.


Cena: 960 Kč

Pozdrav z lesa

Univerzální kameninová mísa od britské hrnčířské ikony Mason Cash je součástí kolekce, která na první pohled zaujme detailním reliéfním zpracováním s motivem medvěda a krásnou okrovou barvou. Kamenina je zároveň velmi kvalitní materiál, který je odolný vůči drobným škrábancům nebo oděrkám.


Cena: 979 Kč

Všechny uvedené produkty můžete zakoupit v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na e-shopu www.pottenpannen.cz.