Oblíbená značka elektrického nářadí, měřicí techniky a příslušenství Bosch Professional reagovala na poptávku zákazníků a spustila vlastní oficiální e-shop. Nyní tak můžete nakoupit široký sortiment produktů přímo od výrobce. Vstupte do Klubu profesionálů Bosch a využijte akčních slev a speciálních akcí, aniž byste museli vystrčit paty z domu.

Doprava zdarma a prodloužená záruka

V e-shopu Bosch Professional si můžete objednat vše, co potřebujete, a nemusíte si lámat hlavu s dodatečnými náklady za dopravu. Zároveň automaticky získáváte prodlouženou 3letou záruku na veškeré elektrické nářadí, měřicí techniku a nově také akumulátory.

Chcete další výhody? Vstupte do Klubu profesionálů

Pokud chcete využívat další výhody spojené s nákupem, neváhejte se vstupem do Klubu profesionálů Bosch. Klub nabízí svým členům exkluzivní slevy, speciální akce a další výhody. Detaily o klubu a jeho výhodách najdete na stránce Klubu profesionálů Bosch. Bosch pak nabízí dokonce ještě více – od produktové a zákaznické podpory přes možnost vyzkoušení nářadí v showroomu zdarma až po kvalitní servis.

Nakupte více za méně, jednoduše a rychle

Potřebujete více kusů nářadí? Pak určitě vyzkoušejte konfigurátor akumulátorového nářadí, který vám umožní sestavit si sadu nářadí podle vlastních potřeb, a navíc se slevou. Více informací o této akci najdete na stránce Konfigurátor vlastní sady. Nakupování v e-shopu Bosch Professional je snadné, rychlé a pohodlné. Ať už jste řemeslník nebo velká firma, Bosch Professional pro vás má to pravé nářadí a příslušenství.

Kvalita a spolehlivost i při náročné práci

Řada nářadí Bosch Professional je známá kvalitou a spolehlivostí. Nářadí splňuje nejvyšší normy rychlosti, poskytuje maximální výkon a je navrženo tak, aby bylo co nejefektivnější a snadno použitelné i při těžké práci. Kromě nářadí najdete v řadě Bosch Professional také přesnou a spolehlivou měřicí techniku, od jednoduchých měřidel až po sofistikované laserové dálkoměry. Příslušenství Bosch Professional zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou bity, vrtáky, kotouče a další.

Snadný nákup z pohodlí domova

V e-shopu Bosch Professional si můžete vybrat z širokého sortimentu produktů a nakoupit přesně to, co potřebujete. Ať už hledáte elektrické nářadí pro svůj dům anebo práci, Bosch Professional pro vás má to pravé. Nakupujte pohodlně z domova a využijte všech výhod, které bosch-shop.cz nabízí.